Skocz do zawartości

Parker IM


Pan_Q

Polecane posty

Czemu się śmiejecie? Pełna profeska :D

 

Edit: Uhuhuhuhuhu, niezalecane dla początkujących!

Edit 2: Dobre pióro, może posłużyć NAWET pięć lat. Chyba muszę zrewidować zbiorek, na co mi ten Sheaffer Craftsman z czterdziestego siódmego...

Naszła mnie taka refleksja, że może firma Parker opłaciła nowy rodzaj reklamy w Internecie? :hmm1:

Edytowano przez piter22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się śmiejecie? Pełna profeska :D

 

Edit: Uhuhuhuhuhu, niezalecane dla początkujących!

Edit 2: Dobre pióro, może posłużyć NAWET pięć lat. Chyba muszę zrewidować zbiorek, na co mi ten Sheaffer Craftsman z czterdziestego siódmego...

Naszła mnie taka refleksja, że może firma Parker opłaciła nowy rodzaj reklamy w Internecie? :hmm1:

Nasz recenzent pisał jednym modelem Parkera IMa 10 lat! Co z tego że ten IM pojawił się w 2009 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spójrzmy na to z drugiej strony - nielat dopiero zaczyna przygodę z piórami. Dostał IM, to takim pisze (albo i nie, bo to IM w końcu ;)). Co więcej - pokusił się o videorecenzję, co przekracza możliwości intelektualne większości jego rówieśników. Takie inicjatywy trzeba popierać. Za parę lat, o ile nie przerzuci się na używki, dopalacze i gry typu "słoneczko", to może coś z tego będzie. Mnie osobiście rozczulił i rozbawił, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chapeau bas dla pomysłu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie kpię z tak małych dzieciaków z dwóch powodów:

-wciąż się uczą życia

-mogą się załamać i targnąć na siebie, a ostatnią rzeczą jest, by posądzili kogokolwiek z forum, że to przez niego 10-latek się załamał

:o

no to pojechałeś

 

A ja to chyba już się boję o Ciebie  :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...