Skocz do zawartości

Parker IM


Pan_Q

Polecane posty

Ja tam nie kpię z tak małych dzieciaków z dwóch powodów:

-wciąż się uczą życia

-mogą się załamać i targnąć na siebie, a ostatnią rzeczą jest, by posądzili kogokolwiek z forum, że to przez niego 10-latek się załamał

Zgadzam się z Tobą. Dużooo brakuje dzieciakowi ale kiedy ma się wszystkiego nauczyć i jak?

Lepiej, że zajmuje się piórami niż kombinuje jakby tu jakieś piwo wypić albo coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się lekka burza rozpętała. ;) Wrzućmy na luz, Moi Drodzy. Dzieciak ma pasję, która albo się rozwinie, albo przepadnie na etapie gimnazjum ale fajnie, że coś tam próbuje działać. Ja w jego wieku fascynowałem się na równi znaczkami, wędkarstwem, grami RPG, rowerem, militariami, komputerem, modelarstwem i milionem innych rzeczy. Do każdego hobby podchodziłem z takim samym błyskiem w oku, a potem systematycznie rzucałem to w kąt. Do dziś zostały mi eRPeGi (niestety, tylko w wersji cyfrowej) i do pewnego stopnia militaria. Piórem pisałem od zawsze, ale zgłębiać temat zacząłem dopiero od pierwszego kontaktu z PWF, na które zajrzałem zupełnym przypadkiem, celem identyfikacji jakiegoś tam modelu. Także, niech się bawi, niech popełnia błędy, bo teraz jeszcze może się bezkarnie wygłupić ;)

 

A tak a propos - zamiast Młodego hejtować, to może lepiej go zaprosić na Forum...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejecie się z 10 latka, który intersuje się piórami?

Ciekawi mnie Wasza wiedza i profesja o piórach, gdy mieliście 10-12 lat.

 

myślałem, że każde porządne pióro ma tłoczek, tak jak mój czechosłowacki centropen. nie wiem co myślałem o piórach na naboje, bo takie miałem tylko dwa, też jakiegoś centropena i komunijne inco-veritas, które nie pisało. sowieckie AR3 jeszcze nie trafiło w moje ręce. jak widzisz, w latach '89-'91 dzieci raczej niewiele wiedziały i piórach.

 

za to skauting nie krył przede mną żadnych tajemnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Papri - bez przesady, Duofoldy są fajne, choć najchętniej widziałbym je w wersji piston-filler :P Ale nawet z tym barbarzyńskim systemem naboje-konwerter podobają mi się ;) Chociaż stalkę to musiałbym zamówić EF...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...