Jump to content

Sailor Pro Gear Realo


eye_lip

Recommended Posts

Cieszę się, że się podobają :) Bardzo przypadła mi do gustu bikolorowa stalówka

pzdr

Filip

PS> Jakby ktoś chciał pooglądać konkretną kolekcję Sailora w Warszawie, to są u mnie w pracy, w salonie Od Czasu do Czasu w Złotych Tarasach - nie chcę robić kryptoreklamy na forum - ale z tego co wiem ciężko z japońskimi markami w stolicy, bo wszędzie tylko mainstreamowe pióra dlatego namówiłem szefa na coś innego niż Montblanc, którego kupują zwykle ludzie na przezent, tak naprawdę miłośnicy piór zdarzają się rzadko.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wiedzieć. Czyli jednak prawdopodobnie udało się EPDG nawiązać konkretną współpracę z detalem? W dodatku nie ma daleko do odbiorcy. :P

No dokładnie, EPDG jest rzut od nas, bo na Chmielnej po drugiej stronie ulicy - dla klienta to wygodnie, bo jest normalny salon czynny od 9 do 22, gdzie można pomacać pióra, porównać itp.

Link to comment
Share on other sites

Wzięliście też Platinum/Nakayę? Co z atramentami i drobnicą towarzyszącą (etui, konwertery, naboje)? Ze względu na lokalizację i odmienność asortymentu, możecie zrobić konkretną konkurencję Bazarnikowi i Kaligrafowi. Zajrzę kiedyś przy okazji, chociażby dla porównania cen. :P

Link to comment
Share on other sites

Tylko Sailora.. a konwertery, naboje i różne atramenty są. Co do konkurencji to raczej ciężko i nie jest to cel, bo nasz salon sprzedaje głownie zegarki (i biżuterię), mamy dwie marki piór które chcemy sprzedawać i raczej to się nie rozrośnie... no chyba, że Sailor będzie się jakoś rewelacyjnie sprzedawał. Ceny są jak w EPDG, ale zawsze można pogadać..

Ok, nie róbmy OT w galerii ;) Zamierzam niedługo zrobić jakieś fotki moich Diuków, to wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...