Skocz do zawartości

Sailor Pro Gear Realo


eye_lip

Polecane posty

Cieszę się, że się podobają :) Bardzo przypadła mi do gustu bikolorowa stalówka

pzdr

Filip

PS> Jakby ktoś chciał pooglądać konkretną kolekcję Sailora w Warszawie, to są u mnie w pracy, w salonie Od Czasu do Czasu w Złotych Tarasach - nie chcę robić kryptoreklamy na forum - ale z tego co wiem ciężko z japońskimi markami w stolicy, bo wszędzie tylko mainstreamowe pióra dlatego namówiłem szefa na coś innego niż Montblanc, którego kupują zwykle ludzie na przezent, tak naprawdę miłośnicy piór zdarzają się rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Czyli jednak prawdopodobnie udało się EPDG nawiązać konkretną współpracę z detalem? W dodatku nie ma daleko do odbiorcy. :P

No dokładnie, EPDG jest rzut od nas, bo na Chmielnej po drugiej stronie ulicy - dla klienta to wygodnie, bo jest normalny salon czynny od 9 do 22, gdzie można pomacać pióra, porównać itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięliście też Platinum/Nakayę? Co z atramentami i drobnicą towarzyszącą (etui, konwertery, naboje)? Ze względu na lokalizację i odmienność asortymentu, możecie zrobić konkretną konkurencję Bazarnikowi i Kaligrafowi. Zajrzę kiedyś przy okazji, chociażby dla porównania cen. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Sailora.. a konwertery, naboje i różne atramenty są. Co do konkurencji to raczej ciężko i nie jest to cel, bo nasz salon sprzedaje głownie zegarki (i biżuterię), mamy dwie marki piór które chcemy sprzedawać i raczej to się nie rozrośnie... no chyba, że Sailor będzie się jakoś rewelacyjnie sprzedawał. Ceny są jak w EPDG, ale zawsze można pogadać..

Ok, nie róbmy OT w galerii ;) Zamierzam niedługo zrobić jakieś fotki moich Diuków, to wrzucę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...