Skocz do zawartości

Pióro forumowe PWF 2012


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 540
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja tam wierzę, że firma jeszcze nam je dodatkowo popakuje w bombeczki o kształcie św. Mikołaja.

I w to, że co najmniej połowa osób, co to już dawno kasę wpłaciły, a teraz z niecierpliwością oczekują Przybycia Piór, nagle zmieni zdanie i pióra swoje osobom z listy rezerwowej oddać zapragnie.

Tylko w ten korek przy Poleczki jakoś uwierzyć nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili, z nieujawnionych źródeł wiem, że konwój z naszymi piórami, został napadnięty gdzieś pomiędzy Heidelbergiem, a Warszawą. Kierowca, oraz 2 konwojentów było zgodnych co do opisu sprawcy... Gruby, z brodą, ubrany na czerwono, poszczuł ich reniferem. Policja dołoży wszelkich starań by znaleźć sprawcę i skradziony ładunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrobił to gość z brodą, ubrany na czerwono i posiadający renifera, to nie pozostaje nam nic, tylko zrobić rachunek sumienia i policzyć dobre uczynki w 2012 roku. A wierszyki i piosenki już znacie? Nie wiadomo o co zapyta przy prezentach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dwóch dni zamówienie będzie w Warszawie. Pióra odbierzemy w czwartek lub piątek :)

Wysyłkę rozpoczynamy jak najszybciej. Jeżeli nic nie stanie na drodze, to wszystkie pióra będą w drodze do właścicieli najpóźniej do wtorku/środy w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że się tak spytam - one przyjdą standardowo z jednym-dwoma nabojami, czy na goło? Bo nie mam naboi Lamy i nie wiem, czy osobno zamawiać.

jak sie dogadasz z adminami to mogą mi wsadzić ;) o jeden nabój mniej i wetknąć go :P do Twojej paczki

ale pamiętaj, że to kłopot dla kogoś pamiętać o odstępstwach

i tak mają przy tym dużo zachodu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, tłoczek służy do tłoczenia. Oczywiście można rozważyć, czy podczas tłoczenia tłok w tłoczku nie jest mechanicznie wsadzany głębiej, ale to już tudzież aczkolwiek niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek tłoczek można napełniać poza ustrojem pióra i potem tylko go wsadzać, a jak się wypróżni to wy-sadzać. W takim przypadku, pominąwszy proces napełniania tłoczka, poprawnie zwanego konwerterem zresztą, główną czynnością na styku pióro-konwerter będzie wsadzanie i wy-sadzanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Utwórz nowe...