Jump to content

Pióro forumowe PWF 2012


ArielN

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

Forum, którego jesteśmy użytkownikami, obraca się wokół osi jaką jest pasja do piór. Przyszła więc pora, aby przygotować, specjalnie dla Forumowiczów, pióro forumowe PWF.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że niezawodnością i wysoką jakością wykonania swoich produktów cieszy się obecnie niewiele marek. Po długich poszukiwaniach oraz liczonych w godzinach rozmowach z różnymi producentami, dokonaliśmy wyboru, który naszym zdaniem charakteryzuje się najlepszym wskaźnikiem relacji jakości do ceny.

Pióra forumowe dla użytkowników PWF na rok 2012 przygotuje firma Lamy.

O projekcie

Pióro forumowe będzie bazowało na modelu Safari. Firma Lamy umożliwiła nam zamówienie specjalnego zestawienia kolorystycznego składającego się z elementów białych, niebieskich i transparentnych. Szczegółowe dane dotyczące zestawienia oraz zdjęcia pióra opublikujemy po zakończeniu rozmów z producentem.

Do uczestnictwa w projekcie zaproszeni są wszyscy użytkownicy nowego PWF.

Specyfikacja piór:

Stalówka: stalowa

System napełniania: nabój, tłoczek (konwerter)

Cena: około 100 złotych + koszty wysyłki

Rozmiar stalówki: do wyboru (najprawdopodobniej F, M lub B)

Ilość piór jest ściśle ograniczona do liczby 50 egzemplarzy. Każdy z nich będzie posiadał indywidualny numer z zakresu od 1 do 50. Numery będą przyznawane w drodze losowania. Nie będzie prototypów ani egzemplarzy testowych.

Oprócz numeru każde pióro będzie oznaczone nazwą użytkownika (wygrawerowany nick). Forumowe Lamy Safari przywędruje do odbiorcy w jednomiejscowym opakowaniu. Koszty wysyłki pokrywa zamawiający.

Zamówienia przyjmujemy od dziś poprzez wpis na listę chętnych. Składający zamówienie zobowiązuje się do wpłaty całości ceny za pióro w ciągu 5 dni roboczych od dnia następującego po dniu podania do wiadomości ostatecznej ceny pióra (dane do wpłaty będzie można uzyskać za pośrednictwem PW).

Pozdrawiamy,

Administracja PWF

Aktualizacja (13.10.2012r.):

I mamy oficjalne zestawienie kolorów. Oto grafika/wizualizacja przedstawiająca projekt LAMY Safari PWF jeszcze przed naniesieniem oznaczeń forumowych (numer, skrót forum, nick):

Lamy_Safari_PWF_v11.jpg

LAMY Safari PWF

Szyjka transparentna, korpus biały, a skuwka niebieska.

Szczegóły dotyczące naszego wspólnego zamówienia i zbiórki środków:

1. Cena pióra to dokładnie 98,72 PLN (w cenę wliczone są koszty UBEZPIECZONEJ wysyłki PRIORYTETOWEJ do dowolnego miejsca na terytorium Polski. W przypadku wysyłki poza granice kraju, kwota będzie wyższa).

2. Pióra będą wyposażone w stalówki F, M, B lub LH (Left Handed). Stalówki EF nie są dostępne, ponieważ firma Lamy czasowo zawiesiła ich produkcję. Do pióra będzie dołączony nabój.

3. Nie ma możliwości zamówienia pióra bez oznaczeń, zrezygnowania tylko z nick'a lub zmiany nick'a na inne słowo. Na piórze, bez wyjątków, pojawią się: numer, skrót forum (PWF) i nick użytkownika.

Jak sfinalizować zamówienie LAMY Safari PWF:

1. Po pierwsze, należy do 22.10.2012 r. dokonać przelewu na numer konta podany za pośrednictwem prywatnej wiadomości (PW otrzyma każdy kto wpisał się na listę zamawiających). W tytule przelewu należy podać nick z PWF oraz oznaczenie rozmiaru wybranej stalówki. Kwota do przelewu to 98,72 PLN.

2. Po drugie, pióro będzie wysyłane na dane i adres z przelewu. W przypadku chęci zmiany adresu wysyłki na inny, należy przesłać nowy adres za pośrednictwem prywatnej wiadomości (PW) bezpośrednio do mnie (ArielN) lub do Thay'a do 23.10.2012 r.

3. Termin realizacji zamówienia przez firmę Lamy to od 1 do 1,5 miesiąca od daty złożenia zamówienia przez administrację forum u producenta. Zamówienie złożymy, gdy zbierzemy wpłaty od wszystkich chętnych. Najpóźniej 23.10.2012 r.

Pozdrawiamy,

Administracja PWF

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


×
×
  • Create New...