Jump to content

Kolejne podejście Parkera?


zmija

Recommended Posts

Jest też wersja z sekcją chromowaną i lakierowaną na czarno, więc to kwestia wyboru.

Na zdjęciach i filmie Andrzeja wygląda trochę ociężale, ale może na żywo prezentuje się lepiej.

 

Edited by Markol
Link to comment
Share on other sites

Miałem już nie pisać na temat Parkera ale jak już zaczęliście oceniać to "cudo" z lekką dozą sarkazmu to dodam coś od siebie. Mam takiego znajomego fana marki który wszystko ""łyka"" co wyszło z logo Parker. Pokazywał mi to cudo i znowu przyznam koledze Markol rację. To pióro powoduje małe zakłopotanie, szczególnie dla stałych bywalców Ali... Te widok jest znajomy bo mogli widzieć podobny kształt nawet 5 lat temu w ofercie piór za 2$. Tak wygląda nowy "Parker" tylko na nieco wyższym poziomie blichtru. W sumie to niespecjalnie szokujące, to ""hołd"" złożony wynalazkowi o tej samej nazwie z dopiskiem 5th. Chińczykom wpadł w oko kilka lat temu ten wygląd i zaczęli robić podobne wynalazki. Zero Parkera, zero tego "parkerowskiego sznytu", toporne to, wzory rodem ze scenerii z filmów s.f. kategorii B. I takie coś kosztuje prawie 900zł a ze złotkiem ponad tysiąc. Ale nie ma co patrzyć na cenę, wiadomo te zmienią się, na razie jest pole do popisu by "nachapać się" na fanach.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Syrius napisał:

Miałem już nie pisać na temat Parkera ale

Nie no @Syrius czekałem właśnie na Twoją wypowiedź. Jesteś jedną z - mam wrażenie - niewielu osób, która rozumie powagę sytuacji. A teraz już czekam tylko na czasy, kiedy pióro Parkera będzie rozdawane jako dodatek do "Tele Tygodnia". Na razie jeszcze zajmuje miejsce za szybką w pewnych sklepach na E i innych kioskach, jako całkiem, jak to mówią, "ekskluzywny" towar... Dla mnie to jest niepojęte, czy ktoś im zakazał robienia fajnych piór w średniej cenie? Od 20 lat kręcą się w kółko. Dokąd ta polityka zmierza?

Link to comment
Share on other sites

Ciężki w ręku, czarno czarny powiedzmy, że się broni, ale gdybym nie wiedziała, co trzymam w ręku, to bym pomyślałam, że kolejna generacja IMa wyszła.

Parker Premier (czarno czarny) chociaż miał złotą 18 k stalówkę, czernioną. A tutaj pozłacana. Taki meh.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...