Skocz do zawartości

Atrament Drakon — jaki ma kolor?


norolim

Polecane posty

Dzięki za choć jedną odpowiedź. Chodziło mi o niebieskiego Drakona. Widziałem w wątku o polskich atramentach, że niektórzy chwalili się, że posiadają. Może po prostu zapytam na PW.

Ale swoją drogą, to nie miałem świadomości, że ruch na forum jest aż tak mały. Chyba kiedyś działo się tu trochę więcej, ale wygląda na to, że ludzi piszących piórem i korzystających z Internetu pozostało w Polsce kilkanaście ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele forów tematycznych wymiera. Po pierwsze - każdy ma ograniczoną potrzebę "udzielania się", parę lat i człowiekowi już się zwyczajnie nie chce (czasem są powroty lub wpada się raz na jakiś czas). Po drugie - grupy tematyczne na FB, tam się przenoszą i działają społeczności forumowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tom_ek napisał:

Wiele forów tematycznych wymiera. Po pierwsze - każdy ma ograniczoną potrzebę "udzielania się", parę lat i człowiekowi już się zwyczajnie nie chce (czasem są powroty lub wpada się raz na jakiś czas). Po drugie - grupy tematyczne na FB, tam się przenoszą i działają społeczności forumowe.

To ja wg. netu - chyba nie żyję - Bo nie ma mnie na FB 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też.
Ale widzisz, pod pierwszą regułę podpadasz - ostatnio zostawiłeś wpis w kwietniu, a jeszcze wcześniej we wrześniu ubiegłego roku.

PS. Wczoraj dowiedziałem się, że dla najmłodszego pokolenia FB to już przeżytek, medium dziadków, więc może czas zakładać profile ;)

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się rozgadaliście o fejkbukach, a o moim Drakonie nic... 😑. Wpadła mi w ręce buteleczka otwartego, ale nie wiem, czy to oryginał, czy ktoś tam coś kiedyś sobie nalał. Stawiam jednak na to drugie, bo wydaje mi się, że Drakon nie powinien być niebiesko-czarny, a ten mój wyraźnie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...