Jump to content

Ahoj przygodo... (o zgrozo) piórowa!


Sibuna

Recommended Posts

Witam serdecznie całą załogę forum!

Dotychczas interesowały mnie zegarki- ale nadszedł czas, że pozostał jeden ulubiony i zmęczone ganianiem za wskazówkami oczy, zapragnęły oglądać coś równie urodziwego, lecz z innego gatunku.

Naturalnym więc było, że uwaga moja skupiła się na poszukiwaniu pióra. Męskiego przedłużenia... ręki! (!) Budującego poczucie nieograniczonej władzy nad alfabetem.

Powiem szczerze, że zaskoczenie było niemałe, gdy z kieszenią pełną kapusty po sprzedaży kilku zegarków udałem się na internetowe łowy ;)

Przekonany, że zakupię tira ciekawych przedmiotów onanizacyjnych dla spragnionego piśmienniczych doświadczeń laika, przyżyłem szok- a wszelkie moje wyobrażenia legły w gruzach...

To hobby nie jest tańsze! =O

Niestety, konie już poszły po betonie, a pierwsze pióro zostało kupione. Potem kolejne. Dlugopisy. Zamiany... I tak (w miesiąc) wyklarował się u mnie kierunek, w jakim moje odziane w podstawową wiedzę piśmienniczą stopy będą mnie prowadzić:

Montblanc :)

Witam się zatem z Państwem gorąco!

"Sibuna"

received_896787910758289.jpeg

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Sibuna napisał:

Naturalnym więc było, że uwaga moja skupiła się na poszukiwaniu pióra. Męskiego przedłużenia... ręki! (!) Budującego poczucie nieograniczonej władzy nad alfabetem.

Otóż to... Pisać, czy nie pisać...? Pisać!!! A jak już pisać, to nie żałować atramentu😃, nie na mazianie, tylko niech słowa spłyną wartko i obficie, zgodnie z zasadą🤔 której i ja hołduję: mam pióro i nie zawaham się go użyć!😁 Czekam na kolejne wylewne posty. Witaj w klubie!

Link to comment
Share on other sites

MB nie pozwoli Ci się nudzić. Szykuj portfel. Nie wiem czy już zauważyłeś, ale firma jest bardzo konsekwentna jeśli chodzi o coroczne podnoszenie ceny 🙂

I dotyczy to zarówno flagowej linii, jak i edycji limitowanych.

Ale, to tylko pieniądze, nie ma co sobie głowy tym zaprzątać. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Panowie za przywitanie :) Zacząłem się wkręcać od lutego i mając już w rękach trochę modeli Mąblą najbardziej przydała mi do gustu seria LeGrand 146 i na tej linii produktowej będę się skupiał (oczywiście nie wyłącznie, lecz najbardziej). Generalnia przewinęło się już po killka 144, 145, 146, 147,149 i wszelkie pochodne (z wariacjami kolorystycznymi włącznie), Starwalkery i różniste Noblesse. Udało mi się uratować nawet stare 334 1/2 z fajną stalówką 14C (z pomocą fachowca oczywiście). Wkrótce w przeznaczonym do tego dziale zaprezentuję mój na razie skromny (ale obiecuję poprawę!) zbiór Piór

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...