Skocz do zawartości

Ahoj przygodo... (o zgrozo) piórowa!


Sibuna

Polecane posty

Witam serdecznie całą załogę forum!

Dotychczas interesowały mnie zegarki- ale nadszedł czas, że pozostał jeden ulubiony i zmęczone ganianiem za wskazówkami oczy, zapragnęły oglądać coś równie urodziwego, lecz z innego gatunku.

Naturalnym więc było, że uwaga moja skupiła się na poszukiwaniu pióra. Męskiego przedłużenia... ręki! (!) Budującego poczucie nieograniczonej władzy nad alfabetem.

Powiem szczerze, że zaskoczenie było niemałe, gdy z kieszenią pełną kapusty po sprzedaży kilku zegarków udałem się na internetowe łowy ;)

Przekonany, że zakupię tira ciekawych przedmiotów onanizacyjnych dla spragnionego piśmienniczych doświadczeń laika, przyżyłem szok- a wszelkie moje wyobrażenia legły w gruzach...

To hobby nie jest tańsze! =O

Niestety, konie już poszły po betonie, a pierwsze pióro zostało kupione. Potem kolejne. Dlugopisy. Zamiany... I tak (w miesiąc) wyklarował się u mnie kierunek, w jakim moje odziane w podstawową wiedzę piśmienniczą stopy będą mnie prowadzić:

Montblanc :)

Witam się zatem z Państwem gorąco!

"Sibuna"

received_896787910758289.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sibuna napisał:

Naturalnym więc było, że uwaga moja skupiła się na poszukiwaniu pióra. Męskiego przedłużenia... ręki! (!) Budującego poczucie nieograniczonej władzy nad alfabetem.

Otóż to... Pisać, czy nie pisać...? Pisać!!! A jak już pisać, to nie żałować atramentu😃, nie na mazianie, tylko niech słowa spłyną wartko i obficie, zgodnie z zasadą🤔 której i ja hołduję: mam pióro i nie zawaham się go użyć!😁 Czekam na kolejne wylewne posty. Witaj w klubie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB nie pozwoli Ci się nudzić. Szykuj portfel. Nie wiem czy już zauważyłeś, ale firma jest bardzo konsekwentna jeśli chodzi o coroczne podnoszenie ceny 🙂

I dotyczy to zarówno flagowej linii, jak i edycji limitowanych.

Ale, to tylko pieniądze, nie ma co sobie głowy tym zaprzątać. 🙂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za przywitanie :) Zacząłem się wkręcać od lutego i mając już w rękach trochę modeli Mąblą najbardziej przydała mi do gustu seria LeGrand 146 i na tej linii produktowej będę się skupiał (oczywiście nie wyłącznie, lecz najbardziej). Generalnia przewinęło się już po killka 144, 145, 146, 147,149 i wszelkie pochodne (z wariacjami kolorystycznymi włącznie), Starwalkery i różniste Noblesse. Udało mi się uratować nawet stare 334 1/2 z fajną stalówką 14C (z pomocą fachowca oczywiście). Wkrótce w przeznaczonym do tego dziale zaprezentuję mój na razie skromny (ale obiecuję poprawę!) zbiór Piór

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...