Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co prawda mam szlaban na kupno piór jeszcze przez jakieś pół roku, ale tak się naczytałem dobrych opinii o Pilocie 78G, że trafiając na niego na jednej z aukcji nie mogłem sobie odmówić. Wszakże cena niewygórowana... Właśnie został rozpakowany... a pierwsza strona napisana... na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne... Rozpisywanie... y... jakie rozpisywanie...? I.M. - 5 wkładów długich, Pilocik - 5 krótkich... słów na kartce... Pierwsze tak cienkie F u mnie mimo mojego dość drobnego pisma... Na gorąco myślę, że się zaprzyjaźnimy :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to spróbuję przewalczyć swoją niechęć do ciężkich piór egzemplarzem który można sprzedawać na wagę od znanego sprzedawcy Pilotów 78G

http://www.ebay.pl/itm/jinhao-2-dragon-play-ball-fountain-pen-GOLD-5-CARTRIDGE-/150706220549?pt=UK_BOI_Office_Office_Supplies_Stationery_ET&hash=item2316ca6e05

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie kupione od użytkownika FPN dwa angielskie Parkery.

Parker Duofold Demi Red i Parker Slimfold Red. Oto one :

bfebe91362d71f75.jpg

6537c304dd0fc3c6.jpg

6a8a24a25159bc4c.jpg

8eec6205cdb21c1f.jpg

4e1345d489e9446a.jpg

ce1c2d7ebc3c53b4.jpg

Demi powinien mieć stalówkę oznaczoną liczbą 15, a mój ma oznaczoną literką N. Według mojego guru od Duofoldów - Adamona, takie oznaczenie na stalówce miały pióra z początkowego okresu produkcji. Oznaczenia na stalówce literką N, a w późniejszym okresie 25 miały normalne Duofoldy, są one od Demi trochę większe jak na tym zdjęciu. Normalny Duofold w kolorze Green i Duofold Demi Red:

797c0c854e51ea24.jpg

fa60d0bf5637d283.jpg

Ku mojej radości zbiorek angielskich Duofoldów rośnie.

e525ce09fa5d3818.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Gratulacje - jeszcze tylko czerwony Duofold i w tym kolorze będzie komplecik...

:D

PS. Oznaczenie 15 jest dość rzadkie, bo było tylko w samej końcówce produkcji Demi. N jest jak najbardziej właściwe.

Edytowano przez adamon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to odświeżanie strony allegro co sekundę żeby tylko się udało :P bicie serca żeby ktoś nie przebił nagle do kwoty nieosiągalnej dla mnie albo nie wyprzedził na sekundę przed zakończeniem.A potem tylko jedna myśl "udało się? na prawdę wygrałem licytację? jupi!!" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...