Skocz do zawartości

Aventador13

Użytkownicy
 • Ilość treści

  1481
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Aventador13

 • Ranga
  B
 • Urodziny 22.08.1999

Profile Information

 • Płeć
  Male

Ostatnio na profilu byli

1297 wyświetleń profilu
 1. Ja oba te pióra recenzowałem i na pewno w każdej takiej recenzji jest podana masa. Wejdź na mój profil i poszukaj. Teraz piszę z telefonu i nie chce mi się kopiować tych linków.
 2. Faber-Castell Ambition jest dość specyficzne przez te krótką sekcje. Warto się przymierzyć do niego przed zakupem. Od tego producenta warty uwagi jest też model Loom.
 3. Ciekawe że atramenty są u Ciebie wodoodporne. Pozostawiłeś wodę do wyschnięcia? U mnie zmywają się z kartki całowicie. Recenzja bardzo fajna. Świetnie że zrobiłeś te listę zrecenzowanych już atramentów.
 4. Tak. Ono mnie tak kusi... Ale nie wiem po co mi kolejne pióro :/
 5. Ja zawsze zamawiałem przez e-bay. Tam jest sporo sprzedawców. Jak chcesz polecenia konkretnego sklepu to napisz do mnie aventador13@protonmail.com
 6. Przy zakupie z Japonii wychodzi około 20-25 dolarów amerykańskich co daje dużo niższą cenę niż w Europie. Z tańszych atramentów można zwrócić uwagę na Graf von Faber-Castell Hazelnut Brown - 100 zł ale butelka jest większa (75ml). Warty uwagi jest też Pelikan Edelstein Smoky Quartz, lub w najtańszych - Pelikan 4001 Brilliant Brown.
 7. Bardziej orzechowy. Piszę nim cały czas ale nie potrafię zrobić takiego zdjęcia żeby oddać ten kolor więc nie chcę wprowadzać w błąd.
 8. Z tego co pamiętem otwór jest pod klipsem. Występuje on w większości piór Parker m.in. w IM i Sonnecie.
 9. Nie najlepiej. To jest całkiem spora wada tego pióra że trzeba nim dość często pisać, bo po czasie ma problemy ze startem. Alternatywnie można też używać atramentów które nie mają zbyt dużo barwnika żeby zminimalizować efek.
 10. Ja mam jedno takie pióro. Fajnie się nim piszę tylko miałem z nim taki problem że dość szybko atrament w nim zasychał, dlatego należy pisać nim raczej codziennie; nie może to być takie pióro "do okazjonalnego użytku".
 11. Bardzo dobra recenzja. Miałem ten atrament w szerokiej stalówce i wyglądał wtedy dużo lepiej.
 12. Nie mam tego pióra, ale na pewno atrament nie powinien wylewać się na sekcję. Na początek sprawdź czy nie ma czasem mikropęknięć na powierzchni. Jeśli nie to ja bym odesłał to do naprawy przez pendoctora, jeśli chcesz dalej nim pisać.
 13. Ostatnio na allegro poszedł nowy Carene za 450 zł (wystawiony od 1zł BCM), ale to było pióro wieczne. Kulkowe powinno myślę sprzedać się za co najmniej 2 stówki.
 14. Chodzi koledze pewnie o napełnianie zużytych naboi strzykawką z igłą. --- Mnie się raz konwerter Parkera rozsypał podczas gdy był w piórze, ale i tak nie było żadnego potoku atramentu po odkręceniu korpusu. Proponuję dokupienie tłoczka do tego Watermana, a jak już będziesz w sklepie to od razu też drugie pióro - wtedy na pewno Ci się atrament w szkole nie skończy.
×
×
 • Utwórz nowe...