Skocz do zawartości

Aventador13

Użytkownicy
 • Ilość treści

  1472
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Aventador13

 • Ranga
  B
 • Urodziny 22.08.1999

Profile Information

 • Płeć
  Male

Ostatnio na profilu byli

1267 wyświetleń profilu
 1. Z tego co pamiętem otwór jest pod klipsem. Występuje on w większości piór Parker m.in. w IM i Sonnecie.
 2. Nie najlepiej. To jest całkiem spora wada tego pióra że trzeba nim dość często pisać, bo po czasie ma problemy ze startem. Alternatywnie można też używać atramentów które nie mają zbyt dużo barwnika żeby zminimalizować efek.
 3. Ja mam jedno takie pióro. Fajnie się nim piszę tylko miałem z nim taki problem że dość szybko atrament w nim zasychał, dlatego należy pisać nim raczej codziennie; nie może to być takie pióro "do okazjonalnego użytku".
 4. Bardzo dobra recenzja. Miałem ten atrament w szerokiej stalówce i wyglądał wtedy dużo lepiej.
 5. Nie mam tego pióra, ale na pewno atrament nie powinien wylewać się na sekcję. Na początek sprawdź czy nie ma czasem mikropęknięć na powierzchni. Jeśli nie to ja bym odesłał to do naprawy przez pendoctora, jeśli chcesz dalej nim pisać.
 6. Ostatnio na allegro poszedł nowy Carene za 450 zł (wystawiony od 1zł BCM), ale to było pióro wieczne. Kulkowe powinno myślę sprzedać się za co najmniej 2 stówki.
 7. Chodzi koledze pewnie o napełnianie zużytych naboi strzykawką z igłą. --- Mnie się raz konwerter Parkera rozsypał podczas gdy był w piórze, ale i tak nie było żadnego potoku atramentu po odkręceniu korpusu. Proponuję dokupienie tłoczka do tego Watermana, a jak już będziesz w sklepie to od razu też drugie pióro - wtedy na pewno Ci się atrament w szkole nie skończy.
 8. Czyli nawet nowa stalówka może być źle przyszlifowana
 9. Stalówka "Iridium Point Germany"? Jeśli tak to może być zwykłe pióro, niemarkowe.
 10. Ja mam butelkę i wygląda bardzo podobnie jak ten na monitorze. Może się z próbką pomylili bo ja dwa ostatnie zamowienia miałem z próbkami i oba z pomyłką.
 11. Wkłady Faber-Castell są bardzo przyzwoite.
 12. Sam atrament nie zaszkodzi. Tylko że jak masz nowszą wersję Hemispheré to uważaj, bo korpus jest szczupły i niektóre naboje mogą się w nim zaklinować. Po prostu jak będzie opór przy zakręcaniu to daruj sobie bo później go wyciągnąć to jest nie lada trud.
 13. Piszesz nim czy kolekcjonersko zachowasz?
 14. Możesz wyciągnąć spływak i stalówkę z sekcji dla lepszego rezultatu.
×
×
 • Utwórz nowe...