Skocz do zawartości

Dzień dobry, cześć i czołem.


Bukaa

Polecane posty

Witam!

 

Piórami piszę "odkąd pamiętam", a mniej więcej od 4 klasy podstawówki, kiedy udało mi się naciągnąć rodziców na pierwsze pióro plastic fantastic prosto z Tesco. Wcześniej zdążyłam wykończyć ich pióra, później też pierwsze "moje", kiedy przypadkiem na nim stanęłam... Później zaczęłam poważniej przygodę od Parkera Vectora, potem kolejnego Parkera Vectora (w poprzednim pękła plastikowa obudowa), miesiąc temu dostałam Parkera IM. Forum znalazłam, szukając jakieś rozwiązania dla tego małego paskudy. Przerywa, zasycha i skrobie niemiłosiernie. Zanim dostałam autoryzację konta, zdążyłam zrobić całodniową kąpiel w wodzie z płynem do mycia naczyń. Sporo pomogło, ale daleko mu do ideału. Tego samego dnia zdążyłam też zamówić Baoera 3035 i z niecierpliwością na niego czekam. :D

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak ostatnio wypadło moje piórko z kieszeni na chodnik, to aż zamarłem w bezruchu... ale powiem szczerze, że w szoku jestem bo nic mu się nie stało... uff, aż ciężko pisać o tym.

Poważna chwila grozy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę spóźnione, ale Witaj ;) 

Na tym forum dowiedziałem się, dlaczego moje pióro po 30 latach ciężkiej pracy przestało pisać :) Trzeba je przepłukać :) 

Proste ale jakże ważne porady :)

No i niestety, najgorsze (?). Że oprócz mojego pióra istnieją jeszcze inne ! Zwłaszcza w państwie środka :) I to już był szok. Zwłaszcza dla mojego konta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnione, ale Witaj ;)

Na tym forum dowiedziałem się, dlaczego moje pióro po 30 latach ciężkiej pracy przestało pisać :) Trzeba je przepłukać :)

Proste ale jakże ważne porady :)

No i niestety, najgorsze (?). Że oprócz mojego pióra istnieją jeszcze inne ! Zwłaszcza w państwie środka :) I to już był szok. Zwłaszcza dla mojego konta :)

 

No niestety zanim doszedł rzeczony Baoer 3035, w drodze były już kolejne... Najgorzej. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...