Skocz do zawartości

Pióro wieczne Cross Peerless LE 47


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Ale obecnie nie używa się chyba izotopów emitujących promieniowanie gamma? Z tego co wiem, to teraz używa się tych emitujących beta, które jest dla nas mniej szkodliwe i takim izotopem jest np. tryt (modne są breloczki trytowe, które świecą nawet kilkanaście lat).

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit,

 

skąd Ty wyciągasz takie ciekawostki? :) No nie mów tylko, że to też była edycja limitowana 20 sztuk.

 

bo ja wiem? to się podobno nazywało adult attention-deficit disorder, zaczynasz na przykład oglądać na Youtube teledysk dajmy na to Iron Maiden, a kończysz cztery godziny później patrząc, jak ktoś maluje talerz, w dodatku bez fonii, dźwięku. zaczynasz szukać medycznej lodówki poljota, a kończysz na takim oto wynalazku.

 

czy seria była limitowana szczerze nie pamiętam, ale z tego co się orientuję, to był i model SS-18 i chyba SS-22. w każdym razie tytan niekoniecznie musi pochodzić z rakiet balistycznych, bowiem z tego co kiedyś czytałem, mnóstwo tytanowego złomu "wala" się w Kazachstanie w okolicach Bajkonuru. tytan jest tytan, a żaden zachodni Europejczyk nie będzie jechał do Rosji, żeby sprawdzić, czy to z takiej, czy innej rakiety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem? to się podobno nazywało adult attention-deficit disorder, zaczynasz na przykład oglądać na Youtube teledysk dajmy na to Iron Maiden, a kończysz cztery godziny później patrząc, jak ktoś maluje talerz, w dodatku bez fonii, dźwięku. zaczynasz szukać medycznej lodówki poljota, a kończysz na takim oto wynalazku.

 

czy seria była limitowana szczerze nie pamiętam, ale z tego co się orientuję, to był i model SS-18 i chyba SS-22. w każdym razie tytan niekoniecznie musi pochodzić z rakiet balistycznych, bowiem z tego co kiedyś czytałem, mnóstwo tytanowego złomu "wala" się w Kazachstanie w okolicach Bajkonuru. tytan jest tytan, a żaden zachodni Europejczyk nie będzie jechał do Rosji, żeby sprawdzić, czy to z takiej, czy innej rakiety.

 

Przebiegłe AADD i Youtube. Poszukam, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pióra - całkiem spoko, choć akcja chybiona. Zniszczono 470 AK. Jeden wagon do węgla waży ok. 10,5 tony. Jeden automat - 3,5 kg. Można wziąć stary wagon, lub kupić za bezcen, i zrobić z niego 3000 karabinów. Co więcej, w węglarce są wszystkie części metalowe potrzebne do broni, np. stal sprężynowa w resorach. Żeby nie było że narzekam, dodam że to bardzo szlachetne przedsięwzięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać informację o nowym modelu pióra, zakończyć dyskusją o jakimś ruskim zegarku wykonanym ze złomu tytanowego z okolic Bajkonuru... :headsmack: :headsmack: :headsmack:

No i to się dopiero nazywa analogia panie! :eureka: A Ty co, skąpisz forumowiczom polotu i wyobraźni? :nono: Ciesz się, że nie skończyliśmy z kombajnami na Saharze.  :P

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...