Skocz do zawartości

Wahl - Eversharp Decobands - współczesny


visvamitra

Polecane posty

Jak część z was się orientuje, spółka Wahl-Eversharp została wskrzeszona parę lat temu. W ofercie mają Skyline'y, ale z powodu ceny sie nie skusiłem (ok. 200-300 $). W tym roku firma wprowadziła na rynek - a właściwie wprowadza, to świeżutka informacja - model Decoband Oversized.

 

 

New%20Deco%20Rosewood%20Uncapped_zpscmue

 

IMG_4903_zpsedntgi6w.jpg

 

Rosewood%20New%20Model%20Deco%20and%20Or

 

Zdjęcia pochodzą z forum FPN.

 

A właściwie z photobucketa Wahlnuta.

 

Wielokrotnie powtarzałem, że nie lubię złoceń. Podtrzymuję zdanie. W 95 % przypadków. Bo to pióro uważam za obłędne. W zasadzie to zamiast o nim pisać, właśnie bym je zamawiał, gdyby nie "drobny" problem, który opiszę używając trzech cyfr - 875 i symbolu $.

 

Au. To boli.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważam jakieś wzmożone próby jechania na sentymentach przy wskrzeszaniu produktów :/ Ciekawe jak długo ludzie będą się jeszcze łapać na takie zagrywki... 
 

A pióro niebrzydkie, choć za te pieniądze wolałbym kupić ze dwa czy trzy inne (w tym jakiegoś vintage Skyline'a) :)

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasy "chodzą" za mną te nowe Skyline'y. Ale cena... Ciekawa jestem, dlaczego na rynku wtórnym tak mało jest tych "nowych" piór. Może są aż tak dobre, że nikt nie chce się ich pozbyć? Albo cieszą się - mimo wszystko - umiarkowanym zainteresowaniem? Zobaczymy, jak będzie z tym modelem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...