Skocz do zawartości

Tytułem przedstawienia się ;-)


aTomic

Polecane posty

Cześć, dzień dobry, witam, …

Nazywam się anonimowy pióromaniak z Warszawy ;-)  nie piszę piórem już jakieś… eee,.. 15 minut, … i cały czas zastanawiam się co by tu dziś zatankować do jakiegoś pióra, … no i tak już mam od baaardzo wielu lat  ;-)   nie mogę się tego pozbyć tzn chęci znalezienia czegoś nowego inspirującego w dziedzinie piśmiennictwa stalówką atramentem na oczywiście ciekawym papierze w jakimś oryginalnym notesie …  piór mam wiele, ze względu na mój wiek i fakt że rozpoczynałem „zabawę” z atramentem w młodym wieku pod koniec ‘zerówki’ uzbierało mi się w biurku wiele piór, sporo atramentów, bardzo dużo wszelakiego papierów w różnych formach, … nie jestem rekordzistą guiness’a pod względem ilości czy wartości zgromadzonego ‘majątku’, … ale piór znajdzie się około 100 sztuk, buteleczek czy też pudełeczek z nabojami ze 60 opakowań i co mi na chwilę ‘przejdzie ‘ chęć znalezienia kolejnego atramentu lub pióra to ze sklepu papierniczego wychodzę zawsze (niestety) z czymkolwiek czym można pisać, … mocno zaawansowana psychopatyczna grafo-filia   J  nieuleczalna i zaraźliwa, … bo w rodzinie kilka najbliższych osób już zaraziłem wiele lat temu i zarażam dalej …   J

Poza tym lubię kolekcjonować stare zegarki, fotografuję od tylu lat ile zajmuję się piórami czyli bardzo długo,.. i lubię stare aparaty fotograficzne (korzystam z nich w miarę możliwości) …i dodatkowo stare samochody – krótko mówiąc lata 70-te najbardziej mi przypadły do gustu i lubię takie oldschoolowe klimaty, … najbardziej mi się podoba jak stary przedmiot, mechanicznie jest w 100% sprawny i nadając się do użytku często potrafi przebić wszechobecną elektronikę …  wiadomo sam korzystam ze smartfonów czy komputera, bo takie czasy, ale jednak fun sprawia mi np. pstryknięcie zdjęcia np. Canonem A1 z 1978 roku na kliszy … a nie na karcie pamięci   ;-)

 

Pisze tym co wszyscy znają, …  Waterman hemisphere F, apostrophe F,  Parker Vector F, Pilot 78 F, M, B, Plumix, parallel, Hero, herlitz, Pelikano, Montblanc, Sheaffer, Jinhao, Ballograf, Kaweco sport, Tombow, Aurora..  itp... ostatnio kupiłem atrament diamine jakiś niebieski ;-)   FloridaBlue  i deAtramentis Jensen “morski” …

Moim „marzeniem” (celem) jest np. zakup Montblanc F.Chopin i np. Pelikan M200 (bo jeszcze nie posiadam) i np. PILOT Custom lub Heritage..ze stalówką F …

 

Tyle tytułem przedstawienia się.

Miłego dnia/popołudnia/wieczoru/nocy życzę!

 

P.S. tak, popracuję nad interpunkcją i ładem w pisaniu. J

aTomic

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Barokowo u Ciebie, barokowo! To cieszy, bo w naszym gronie jest wielu lekkozwariowanych pasjonatów rzeczy rozmaitych. Jak to się stało, że dopiero teraz znalazłeś się na Forum, i czy był jakiś szczególny powód, dla którego teraz tuwsedłeś?

...dużo czytam,... i od dawna mam chęć dorzucić trochę dekadencko sarkastyczno - powątpiewującego tonu ;-)  do wielkiego świata wirtualnego.... tyle że nie miałem czasu na pisanie,... ale zmotywowałem się,... a może podliczenie moich zbiorów mnie ośmieliło i...  i niewiele, ale trochę wiedzy od siebie mam szansę dorzucić,......wiedzy tzw "bezużytecznej" ... :-)   np. moje pierwsze pióro wieczne dostałem od babci: Hero581   :-)   atrament: kormoran niebieski,... później Pollena Astra - niebieski...  no i tak się rozkręciło...  obecnie przy sobie miewam około 7-9 piór z różnymi atramentami,...duzo notuję, jestem wzrokowcem, potrzebuję mieć notatki, "mapy" dość rozbudowane... pomimo tego, że właśnie w tej chwili piszę używając,.... klawiatury  :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...