Jump to content

Cześć


Szeryf
 Share

Recommended Posts

Cześć,

moja przygoda z piórami zaczęła się w na początku podstawówki Parkerem 25 który niestety za długo nie wytrzymał, następnie było wiele różnych piór i z kategorii najtańszych parkerów i plastikowych nonameów, w ogólniaku trafiłem na Parkera 45 który mnie urzekł i nie pisałem niczym innym aż do połowy studiów kiedy to pióra poszły w odstawkę. Ostatnio odczułem wielką tęsknotę za stalówką i zacząłem aktywne poszukiwania pióra i tak trafiłem na forum, które na długo przykuło moją uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Szeryf, u mnie było bardzo podobnie. Niestety nie mam dla Ciebie najlepszych wieści, otóż powiem Ci co się teraz stanie. Zaczniesz czytać o piórach i czytać wiecej i zastanawiać się co teraz kupić itp. Będziesz czytał więcej i więcej, zaczniesz marzyć o różnych włoskich czy japońskich limitowanych edycjach. Następnie kupisz jakieś pióro, będziesz czytał dalej, kupisz następne. W którymś momencie uświadomisz sobie, że kupowanie jedengo (lub więcej) pióra miesięcznie to lekka przesada, ale będzie już za późno...hehe

życzę udanego powrotu do kulturalnego i miłej przygody w tym świecie

Link to comment
Share on other sites

Właśnie pierwsze symptomy obserwuję: nie dość że nie mogę przestać czytać i oglądać to miałem kupić pisadło tak żeby dobrze pisało i wstydu nie przynosiło, a skończyło się na zamówieniu dwóch duke'ów i ślinotoku do kilku piór następnych oraz silnym symptomie pokemonów - muszę mieć je wszystkie:) Mam nadzieje że z czasem chociaż odrobinę się uspokoi bo i tak mocno nadszarpnąłem studencki budżet a jeszcze zakup Parkera 45 stalowego czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...