Skocz do zawartości

Spotkanie za miesiąc :)


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W każdej plotce jest ziarno prawdy. A jak ziarna mają fajne imiona to... :rolleyes::P

oj dobra już dobra. każdy kto mnie zna choć odrobinę, wie, że spóźniam się zawsze i wszędzie... mam za to inne zalety, niezaprzeczalnie ^_^

 

czy wiecie, że jak jadę na spotkanie do Warszawy, to za każdym, absolutnie każdym razem, dumna z siebie dzwonię/piszę do Ann, że nie spóżniłam się na pociąg? :D (wcześniej oczywiście lecę jak wariat z jęzorem na brodzie i nie zostawiam biletu parkingowego, przez co kazdorazowo wyjazd kosztuje mnie ok 50 zł więcej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, weźcie się wypchajcie ;)

Organizuje się, załatwia się, się dzwoni, negocjuje i zwołuje a ci będą narzekać, że żarcie nie pasi

 

:P

to jest naprawde fajny lokal, zawsze tlumy ludzi i jedzonko niczego sobie :) tylko trzeba wiedziec co sie zamawia ;) 

a zreszta w milym towarzystwie - zawsze smakuje lepiej! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pączki będą się organizować, możliwe, że po prostu zamiast siedzieć na dworcu lub wydawać miliny w Rossmannie ja się przejdę w tę i z powrotem i potargam je ze sobą, a potem się podzielę ;) o ile ktoś mi wyjaśni, jak tam trafić, mapa google kłamie i jest niedokładna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

j u t r o

 

Biedny ja miał takie piękne plany odnośnie przybycia wcześniej.

Brutalne życie kazało przyjechać o 11.30 na dworzec Warszawa Centralna. Czy PT Szanowna Ekipa Witająca Kasię zechce przygarnąć i biednego dzika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...