Skocz do zawartości

Spotkanie za miesiąc :)


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A u mnie sprawa jasna - niestety, trochę mi firma plany pokomplikowała…:( Będę w Wawie, ale 20.02. Jak na złość… Jeśli bym coś wykombinował, to dam znać, ale - profilaktycznie - nie bierzcie mnie pod uwagę. Najwyżej sobie jakiś zydelek przywiozę i przysiądę gdzieś w kąciku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sprawa jasna - niestety, trochę mi firma plany pokomplikowała…:(Będę w Wawie, ale 20.02. Jak na złość… Jeśli bym coś wykombinował, to dam znać, ale - profilaktycznie - nie bierzcie mnie pod uwagę. Najwyżej sobie jakiś zydelek przywiozę i przysiądę gdzieś w kąciku ;)

miejsce, jak pokazuje doświadczenie, znajdzie się zawsze. ze dwa razy już rozmnażałyśmy z Ann i krzesła, i przestrzeń ;)

weź coś wykombinuj... rozchoruj się alboco ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednych znikają a innych (dla równowagi?) dopisują. Spisek się rozprzestrzenia  B)

 

Nie przeszkadzajcie sobie, ale tak na marginesie:

 

rbit9n - "także tego" jest tak pojemne, nośne i przyjemne, że aż trudno czasem o... jakiś bardziej pojemny, nośny i przyjemny tekst. Zaszczepiłeś nam, to teraz masz :P:D:huh: Dowartościowuj się waść, albo wręcz odwrotnie, wedle aktualnej potrzeby.

 

Może jaki konkurs ogłosić na synonimy do "także tego"? Za chińskiego boga nie mogę sobie przypomnieć skąd-ja-inąd to znam :cry::wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchędoż się od Babci, bo Snickersa dostaniesz ;)

 

to ja poproszę, także tego.

 

 

Jednych znikają a innych (dla równowagi?) dopisują. Spisek się rozprzestrzenia  B)

 

Nie przeszkadzajcie sobie, ale tak na marginesie:

 

rbit9n - "także tego" jest tak pojemne, nośne i przyjemne, że aż trudno czasem o... jakiś bardziej pojemny, nośny i przyjemny tekst. Zaszczepiłeś nam, to teraz masz :P:D:huh: Dowartościowuj się waść, albo wręcz odwrotnie, wedle aktualnej potrzeby.

 

Może jaki konkurs ogłosić na synonimy do "także tego"? Za chińskiego boga nie mogę sobie przypomnieć skąd-ja-inąd to znam :cry::wacko:

 

także tego...

 

i tak właśnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! kocham konkursy!

ale nowy wątek czy tu spamujemy?

 

1. no więc wiesz

2. więc no

3. także ten

 

1. no więc wiesz

2. więc no

3. także ten

4. no i ten

5. no i tego

6. no i tak

7. no więc ten

8. no więc tego

9. no więc tak

Edytowano przez namiki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...