Skocz do zawartości

Polecane posty

Witojcie :)

 

Zaraz będę tu uprawiać spowiedź publiczną.

Doszłam do wniosku, że moje recenzje mają dość duży mankament - rzadko pojawiają się w nich porządne zestawienia mojej własnej roboty, z tej prostej przyczyny, że w kałamarzach moich atramentów mam niewiele, znakomita większość pochodzi z próbek. Nie chce za każdą recką napoczynać próbki i zużywać jej tylko, żeby zestawić z innym. Uzupełniam je naturalnie innymi zestawieniami, na przykład z neta, do których przecież nie roszczę sobie praw, no ALE.

 

Jak już się za coś zabiorę, to jadę z koksem i nie zatrzymuję się na czerwonym, postanowiłam więc pewien sposób to poprawić - będę co jakiś czas (na przykład tematycznie, bądź po dużym napływie atramentów) wrzucać większe zestawienia i potem odwoływać się do nich w recenzjach.

 

Oto i pierwsze z nich :)

 

Z racji tego, że jesień nadchodzi wielkimi krokami kalendarzowo, a jak popatrzeć przez okno, to właściwie już jest i rozsiadła się na dobre, pojawiła się i w moich piórach. Przygotowałam dla Was małe jesienne minizestawionko wszelkich mych czerwieni, bordo, brązów, pomarańczy i odrobinkę zieleni (bo przecież jest jeszcze trochę zielonych liści :))

 

Atramenty pochodzą z próbek dostanych od bardzo dużej ilości osób i powiem szczerze, że nie pamiętam już od kogo co mam, tym niemniej chciałabym Wszystkim serdecznie podziękować za udostępnianie mi swoich zasobów  :rolleyes: 

Bez Was nie byłoby moich recek.

 

No nic. Enjoy :)

 

yiJxa69.jpg

 

uCQY1DS.jpg

 

Rpcp1Jf.jpg

 

XdqdZps.jpg

 

1Sw3lK4.jpg

 

03HjaL7.jpg

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kolory :) Te Diaminy wyglądają cudnie,szkoda, że są z nimi problemy. Mimo to coraz bardziej mnie kuszą.

Diamine to najliczniejszy atrament w mojej "szufladzie".

Wszystkie działają świetnie (jeśli jest potrzeba to mogę podać nazwiska) oprócz Syrah.

On zamordował mi Sheaffera którego reanimacja na Chmielnej trwa od kilku miesięcy. Super kolor ale do piór z których rozbiórką  może być problem - odradzam.

 

Przepraszam za małego offa

Edytowano przez _ded_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty?

Nie widziałem go pół roku, nie mam pojęcia jak sie nazywa ;)

Jest brązowy, ma podciśnieniowy zasysacz atramentu i co najważniejsze, zewnętrzną stalówkę której nie można zdemontować bez ryzyka.

No i jest coś z pięćdziesiątego któregoś. Fajny, szkoda go.

Chmielna obawia się że pozostanie mi maczanka :blink::hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty?

Nie widziałem go pół roku, nie mam pojęcia jak sie nazywa ;)

Jest brązowy, ma podciśnieniowy zasysacz atramentu i co najważniejsze, zewnętrzną stalówkę której nie można zdemontować bez ryzyka.

No i jest coś z pięćdziesiątego któregoś. Fajny, szkoda go.

Chmielna obawia się że pozostanie mi maczanka :blink::hmm1:

a było czytać moje posty :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...