Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Dzięki @endoor, pewnie, że starsza produkcja Parkera bija na głowę współczesne "pióra" tej marki. Już choćby porównanie stalówek F z lat 70. i dwutysięcznych daje pewien obraz.

Model 45 coraz bardziej mi się podoba - mnogość wykończeń, kolorów daje ciekawe możliwości, podobnie możliwość dokupywania stalówek różnego rodzaju (stalowych i złotych). A jak jeszcze dodamy do tego, że do starych 45. można włożyć współczesne konwertery zamiast - co tu ukrywać - nie zawsze dobrze działających "pompek", to otwiera się wdzięczne pole do zbierania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co chcecie - pomaranczowe O Takie jest przeciez zupelnie bezpretensjonalne ;)

W piatek przyszedl pistacjowy Duke Esteem. Mial byc na co dzien, ostatecznie przeznacze go chyba do kolorow.

Aha, a dzis kupilam, no dobra zaplacilam, za pewna wiekowa dame, za posrednictwem forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowy rok zamówiłem sobie z chin Kaigelu k025. Spodobało mi się na zdjęciach i wiele dobrego słyszałem o tej firmie. Dzisiaj z rana sprawdzając szkynkę pocztową wydobyłem paczuszkę i... wyciągnąłem breloczek:pvuv.jpg

W pierwszej wolnej chwili naskrobałem do sprzedawcy i powiedział że nie ma problemu i przyśle mi pióro, a breloczek otrzymam gratisowo. Ot miła historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebralam od listonosza, znana Wam z targowiska - bursztynowa Lady Patricie (w zestawie z olowkiem i milym giftem), ktora ochrzcilam zalewajac Viscontim - nawet nie, ze na czesc sprzedawcy, ale by ja nieco odmlodzic i unowoczesnic <taram, taram, taram> Lady Pank.

PS zestaw nabyty za kase/ pieniadze, nie wymieniony za Duka, czy Hero :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ann, prawie dziś kupilam fioletowy notatnik z silikonowa okladka lego w Wariackich Papierach. Twoj Twist ala Mechaniczna Pomarancza baaardzo by do niego pasil, okazalo się jednak, ze w magazynie maja okladki czarne i szare, a to fun do orangea już nie taki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panie_Q, teraz mi się zebrało na kupienie pióra, akurat wiem o jakiś dzieciach, to będzie w sam raz, ale z Lamką to już niech rodzice szaleją :P

 :D

 

... zalewajac Viscontim -, ale by ja nieco odmlodzic i unowoczesnic....

 

 A nie lepiej: chirurg, lifting albo chociaż botoks ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...