Skocz do zawartości

Lekkie pioro z dobrym wygladem


Polecane posty

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

ja z małych, lekkich piór lubię pelikany m100 i m250, oraz hero 616 demi, czyli klon parkera 51 demi. z lekkich średnich parker 45 i sheaffer imperial ii. no a potem są duże. duże lekkie i duże ciężkie.

 

sheaffer imperial ii de luxe

parker 45ct

pelikan m250

hero 616 demi

parker 15

 

hero 329

diplomat esteem

reform 1745

hero 616 demi

pelikan m100

 

diplomat esteem

lamy 2000

parker 51

parker 45

twsbi diamond 580

pelikan m250

Fajna kolekcja, interesujaco wyglada twsbi diamond 580, musze odczytac o nim. Juz nie moge doczekac sie pelikana m200,

Nabralam ochoty na pioro flexujace, ćwicze sobie kaligrafie po ciuchu, ale przejrzalam watki o flaxach i w zasadzie proponowane sa piora zabytkowe, nie mam pojecia gdzie i jak takie pioro nabyc, wspolczesna odmiana to bedzie??

Zamowilam sobie pare stalowek z obsadkami na probe, by pocwiczyc. Nawet cwiczenia Posiadanym Lamy nawet mi wychodza, choc do uzywania Cooperplate mi baaardzo daleko. Niemniej poprawa chcarakteru pisma to niIezbedna rzecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja, interesujaco wyglada twsbi diamond 580, musze odczytac o nim. Juz nie moge doczekac sie pelikana m200,

Nabralam ochoty na pioro flexujace, ćwicze sobie kaligrafie po ciuchu, ale przejrzalam watki o flaxach i w zasadzie proponowane sa piora zabytkowe, nie mam pojecia gdzie i jak takie pioro nabyc, wspolczesna odmiana to bedzie??

Zamowilam sobie pare stalowek z obsadkami na probe, by pocwiczyc. Nawet cwiczenia Posiadanym Lamy nawet mi wychodza, choc do uzywania Cooperplate mi baaardzo daleko. Niemniej poprawa chcarakteru pisma to niIezbedna rzecz

żadna kolekcja. podoba mnie się pióro, lub chcę zobaczyć z czym się je je i kupuję.

TWSBI jest raczej duże i ciężkawe (ale gdzie mu tam do yiren 601!), a na dodatek ostatnio coś stalówki szwankują.

 

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/2919-twsbi-diamond-580-clear/?hl=%2Btwsbi+%2B580

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale nie wiem, jak edytowac..

Napelnilam WM Havana...nie udalo mi sie otworzyc nowego WM blue, jakis koszmar, jest filmik, jak otworzyc nowy atrament?

Napisalam.

I sie zakochalam.

Dziekuje MarcinEck za dobra podpowiedz, znalazlam to, czego szukalam, choc w miedyczasie napalilam sie na wiecej, jakis flex no?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikany tak mają ;-). Bardzo się cieszę, że Ci się podoba, sądzę, że to poczatki ostrej piórozy...

Za chwilę trzeba będzie zwiększyć dawkę i zastosować M800 3x dziennie po jedzeniu i przed ;-)

Co do fleksa- to chyba wyłacznie vintage... Masz teraz co robić w długie wiosenne wieczory przepatrując serwisy aukcyjne ;-)

Miłego pisania, ciesze się, że Cię zaraziłem pelikanozą ;-)

 

PS. Czy dobrze mi się zdaje, że kupiłaś tego ptaszka na wskazanej przeze mnie aukcji? ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikany tak mają ;-). Bardzo się cieszę, że Ci się podoba, sądzę, że to poczatki ostrej piórozy...

Za chwilę trzeba będzie zwiększyć dawkę i zastosować M800 3x dziennie po jedzeniu i przed ;-)

Co do fleksa- to chyba wyłacznie vintage... Masz teraz co robić w długie wiosenne wieczory przepatrując serwisy aukcyjne ;-)

Miłego pisania, ciesze się, że Cię zaraziłem pelikanozą ;-)

 

PS. Czy dobrze mi się zdaje, że kupiłaś tego ptaszka na wskazanej przeze mnie aukcji? ;-)

A tak, skorzystalam z podpowiedzi i nie zawiodlam sie, dziekuje raz jeszxze :)

Zerknelam w niedziele na ebay, ale ceny, jakie osiagnely wybrane modele sa poza moim zasiegiem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemnośc po mojej stronie...;-)

Co do fleksa - no cóż w polowaniu najwieksza przyjemność jest w tropieniu zwierzyny, podchodzeniu, szukaniu śladów, węszeniu górnym i dolnym wiatrem...

Wyciągaj flintę po pradziadku, kordelas naostrz, psy gończe ze smyczy spuszczaj i czekaj kiedy jakiś Wojski wpadnie krzycząc "Jest fleks mospanie!" ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, ja z tych niecierpliwskich pochodze....juz sam fakt, ze na zakonczenie aukcji musialam czekac 4 dni, dzialal na mnie drazniaco..w dodatku nie mam pojecia o cenach i boje sie przeplacic. Zwykle kupuje w opcji kup teraz, czy to na alle czy na ebayu, duszy mysliwego nie mam, oj nie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, ja z tych niecierpliwskich pochodze....juz sam fakt, ze na zakonczenie aukcji musialam czekac 4 dni, dzialal na mnie drazniaco..w dodatku nie mam pojecia o cenach i boje sie przeplacic. Zwykle kupuje w opcji kup teraz, czy to na alle czy na ebayu, duszy mysliwego nie mam, oj nie :(

Czyli przeważnie przepłacasz  :P.

Cena z aukcji z licytacją, jest najbardziej rynkową ceną.

Ostatni mój zakup. Lekkie piórko z dobrym wyglądem.

88a18a3e1fdad1c7.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...