Skocz do zawartości

Stara rzeźnia


Polecane posty

Zdarza mi się w niedzielę wstać niespecjalnie późno ale żeby na 7-mą czy nawet 8-mą dotrzeć do rzeźni musiałbym się jednak mocno postarać, Wiem, że w sumie racja z tym, że pewne okazy znikają dość wcześnie ale nawet przy moim trybie życia zdarzyło mi się tam parę fajek (bo tego szukałem) kupić czy wymienić za tytoń (tytoń który mi nie smakował zamieniłem na ręcznie rzeźbioną fajkę duńskiego artysty ale to inna bajka). Ostatnio na giełdzie byłem zanim się na dobre zainteresowałem piórami więc ciekawi mnie co też tam w tym temacie w ogóle się dzieje. Strzelam, że amatorów piór jest więcej niż fajek.

 

Na penshow do Katowic się nie wybieram - impreza jawi mi się ciekawie ale za dużo wymagało by wybranie się na nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

do dizla altimyt musicie zdobyć passerati koniecznie 1,9 TDI.

 

Generalnie jak ktoś chętny by się znalazł to w tym tygodniu idę zwłaszcza że pogoda ma być fajna, co do następnego tygodnia się nie zapowiadam bo może mi wyjazd do frankfurtu nad odrą w paść.

Edytowano przez scoobydoo19911
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na VW nie na narzekam. sam zresztą jeżdżę krypto-VW mianowicie skodą felicją, zresztą samą markę lubię a passerati b6 mi się bardzo podoba. Kwestia jest taka że w polskim internecie o VW jest najwięcej kawałów.

passerati b6 powiadasz

2bbbbca122f3b08c97dd1b449f34af79.jpg

też lubię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...