Jump to content

Cieniujący niebieski/granatowy - jaki?

kasiasemba
 Share

Recommended Posts

Diamine Majestic Blue Akkermana ale odstrasza mnie jego mazgajstwo ;)

Nie wiem czy jakoś źle rozumiem posta, ale Diamine i Akkerman to dwie różne firmy.  :P

Diamine Majestic Blue - faktycznie mazgaj, sam szukam dla niego zamiennika. Co do Akkerman'a Shocking Blue (według mnie najbardziej zbliżony kolorystycznie do DMB) to muszą wypowiedzieć się posiadacze.  ;)

Cieszy mnie, że nie masz z nim problemów ;)

Rzecz w tym, że "plastikowy" Oxford jest jedynym znanym mi powszechnie dostępnym papierem, na którym mogę pisać czym chcę i nie muszę martwić się o przebijanie i strzępienie. A że nasycone atramenty lubią się na nim rozmazać... Trzeba naprawdę uważać albo ich nie używać.

Cieszy mnie, że nie masz z nim problemów ;)

Rzecz w tym, że "plastikowy" Oxford jest jedynym znanym mi powszechnie dostępnym papierem, na którym mogę pisać czym chcę i nie muszę martwić się o przebijanie i strzępienie. A że nasycone atramenty lubią się na nim rozmazać... Trzeba naprawdę uważać albo ich nie używać.

Zawsze można pisać i jednocześnie dmuchać na to, co się napisało :D

Nie wiem czy jakoś źle rozumiem posta, ale Diamine i Akkerman to dwie różne firmy.  :P

Diamine Majestic Blue - faktycznie mazgaj, sam szukam dla niego zamiennika. Co do Akkerman'a Shocking Blue (według mnie najbardziej zbliżony kolorystycznie do DMB) to muszą wypowiedzieć się posiadacze.  ;)

ajjj tak oczywiście. chodzi o DMB. Akkerman dopisał się bo myślałam też o SB właśnie. Ale SB nie cieniuje?..

A jak się napisze cos szczególnie fajnego (gratulacje, btw!), to nawet chuchac i dmuchać :D

Dziękuję :D  Ale ostatnio się często łapie na tum, że nie chce mi się czekać, aż atrament wyschnie i dmucham, żeby przyspieszyć. Nawet działa, tylko się ze mnie długopisiarze śmiejo... :P Ale to nie pierwszy raz przecież.

A trzeci, niemądrzy, stosują dmuchanie i też są szczęśliwi :P

A czwarci nie mają z tym żadnych problemów i im jeszcze się ani razu nie zdarzyło rozmazać pisma podczas pisania na oxfordzie, bo trzymają pióro daleko od stalówki i nie piszą od boku :D