Skocz do zawartości

Spontaniczne Spotkanie Gdańsk - 13 lutego, godz. 16.00


Ann_gd

Polecane posty

Padło hasło, to może konkrety? Spotkanie w Warszawie większa rzecz, ale tutaj w okolicy też kilka osób myślę, że by się znalazło. 

@mormegil i ja w Oliwie w klimatycznej kawiarence (trzymać Cię za słowo! ;)), od środy do weekendu elastycznie można dobrać dzień i porę, czy leniwe popołudnie czy skoro świt, żeby przed tabunem z serduszkami zdążyć.

@Long Tom, @Pilot Inspektor, @Zero, @ktośjeszczekogomogęniepamiętaćamieszkawokolicy - jak stoicie z czasem? :)

Edytowano przez Thay
zmiana tytułu :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w przyszłym tygodniu też miałbym czas, poza wieczorami - jeśli mój 'plan' wypali i uda mi się zapisać na taki jeden kurs, właśnie w następnym tygodniu.

No i tak, racja, jakby zebrała się grupa to byłoby ciekawiej. Jakoś tak z sytuacji, na początku, myślałem, że ja sam z moim Watermanem będę musiał się opierać Twojemu, Ann - jak mniemam licznemu - stadzie piór, z Rotringiem Core na czele :unsure:  Ale jak widzę, znasz paru Gdańszczan którzy być może będą mieli czas i się pojawią. Przybywajcie!

 

@Ann nie myśl sobie, że nie byłbym przygotowany, gdybyśmy jednak zostali sami na placu boju. Jeśli tak wyjdzie, to dołożę wszelkich starań, aby nie było nudno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy, kto ma w miarę blisko lub dojazd pozwoli jest mile widziany, jeśli za bardzo odzewu nie będzie, powiedzmy do środy wieczór - to pomyślimy już o małej kameralnej konfrontacji na pióra ;) stadko moje jest niczym, pojedź do Warszawy lub zerknij na relacje zdjęciowe z Gdańska - dopiero poczujesz, co to znaczy mieć jedno pióro w obliczu kilkuset ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie specjalnie dlatego tam nie patrzę :P Moje tegoroczne szaleństwa piórowe ograniczam do jakiegoś ciekawego atramentu i moooże jakiegoś interesującego piórka, z kategorii 'tanie i dobre bo dobre i tanie' - szperając w różnorakich testach i recenzjach na tym forum zaobserwowałem kilka niedrogich modeli które ma chyba każdy i są takim punktem odniesienia. Podejrzewam, że jakbym spojrzał w te fotorelacje to moje priorytety finansowe zbyt szybko przeważą na poszukiwania choćby wymarzonego Montblanca...

No i, przecież mam 2 stare odnowione niezwykłą techniką czarnego sprejowania Jottery, no i Małego Księcia! (znajdę też jeszcze starego zepsutego Frontiera i nawet jedno chińskie pióro, też zepsute. Gdzieś tu był dział naprawy, chciałem tam napisać jak tylko skończę.. się uczyć... no właaaśnie, ten tego.....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąwszy w kalendarz mam jeszcze propozycję, aby ominąć piątek, od tych serduszek porozwieszanych w każdym oknie mnie zemdli ;)

 

@mormegil, to pytanie do Ciebie - jak w tej kawiarni jest z miejscem, trzeba wcześniej zadzwonić i zarezerwować coś, czy ładujemy się tam, przykładowo we czwartek o... na chybił-trafił i też damy radę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek może być różnie z powodu pewnego wątpliwego święta, ale w czwartek - uwzględniając moją wspomnianą niedyspozycję od 19 do 21 i spotykając się odpowiednio wcześniej - raczej można wpadać wedle kaprysu ;) Nigdy nie miałem z tym problemu, parę razy nawet jak już z kimś 'wpadłem' i wychodziliśmy ostatni (zamykają tam koło północy, no ale to nie Starówka), to przez cały czas pobytu nie zrobiło się nawet tłoczno. Bardzo kameralne miejsce. Idealne na zakończenie pierwszego wiosennego spaceru na Pachołek, po drodze przez Park, jak już tylko zrobi się zielono  :rolleyes:

 

@Ann, Oliwa nie ma zbyt wielu kawiarni, a więc nie ma i zbyt wielu okien do obwieszania serduszkami. A to miejsce jest na tyle niewielkie, że 'świąteczne' ozdoby byłyby... jeśli w ogóle, to naprawdę drobne. Akurat tego dnia nie pamiętam jak tam jest, ale nie wyobrażam sobie tego miejsca obwieszonego różem i serduszkami. Rzekłbym, że ono ma swojego rodzaju klasę... ale nie chcę obiecywać i opowiadać, bo jeszcze będziesz rozczarowana..

 

Czyli rozumiem, że czwartek. Pozwolę sobie jako punkt zbiórki wybrać miejsce - łatwe i proste dla każdego, pętla tramwajowa. Godzina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby radę tak, żebym nie miał zbytnio rozstrzelonego okienka do tej 19? Muszę być wtedy we Wrzeszczu (żebym zdążył to ok. 18:30 musiałbym wyjść). Nawet nie wiem ile może trwać taki pióropuszowy wiec ;)

Mogę mieć na nosie czarne lenonki - jest na tyle jeszcze zimowo, że na pewno nikt oprócz mnie takich nie będzie nosił. Albo pióro we włosach. Takie od papugi, nie wieczne ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Oliwie, procz tej malej ciemnej knajpki (Cafe Delfin?) znajdziecie tez znacznie przestronniejsza kawiarnie, z duzymi, dajacymi wiecej slonecznego swiatla (dzis pochmurno, wiem + 15-16 moze byc juz ciemno) oknami. Nie pamietam nazwy, przesiasdywalysmy tam moze z rok-dwa lata temu z kolezanka, po zwiedzaniu oliwskiego zooooo :)

Tym razem sie z Gdyni nie wyrobie, ale bede nasluchiwac wiesci o 3miejskich mitinach.

Byla Oliwianka/ Przymorzanka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniss - cii, wcale nie cafe Delfin. I wcale nie jest ciemna, ja wyczuwam w niej klimat!

 

No bez nazwy to jej nie znajdę, cała ta uliczka ma sporo lokali, ale głównie kojarzę ją z restauracji i barów, i banków. No i, czy to te przyciemnione, stonowane, nieco na uboczu wyciszone kawiarnie nie mają większego 'współczynnika klimatu', niż te przestronne, z dużymi oknami i dobrze w środku rozświetlone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadną sobotę, za dwa dni czwartek, godzina coś koło 16 na pętli w Oliwie się spotykamy i ruszamy do klimatycznej kawiarenki :) @Zero, może będę miała do Ciebie sprawę z jedną stalówką, tak przy okazji, nie chcę jej sama szlifować, bo ziarenko ma malutkie, a z moim wyczuciem to wiesz :D niestety haczy o kartkę tak, że całe pióro drży...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...