Skocz do zawartości

Spontaniczne Spotkanie Gdańsk - 13 lutego, godz. 16.00


Ann_gd

Polecane posty

Oki doki. Ale ostrzegam że nie zrobię tego raczej na miejscu, jeśli nie masz nic przeciwko zajmę się tym na spokojnie w domu i jakoś przyniosę (uczęszczam na PG więc to nie powinien być chyba problem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrydy zmienić temat, skoro znamy już precyzyjną datę (a nie jej przedział, 12-16) i w miarę precyzycyjną godzinę?

 

dyrydy, już, wystarczy poprosić, kogo trzeba ;)

 

Oki doki. Ale ostrzegam że nie zrobię tego raczej na miejscu, jeśli nie masz nic przeciwko zajmę się tym na spokojnie w domu i jakoś przyniosę (uczęszczam na PG więc to nie powinien być chyba problem?)

 

jasne, jasne, o ile da się z nią coś zrobić, na moje ma ciut krzywo naciętą stalówkę, przez co lewa część ziarna jest mniejsza... no zobaczysz, ocenisz i wycenisz i będzie fajnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobiazg, przecież ja też pozaciągałam kilka strzykawek ;) nawet trafiło mi się 3 kolory Nicponia szarpnąć! :D teraz tylko te strzykawki muszę opisać jakoś, póki pamiętam...

 

cieszę się, że mieliście czas, ja i moja odwrotna gorączka świetnie się bawiłyśmy (okazuje się, że mam 36,4 st. C.)

Dziękuję wam i do następnego! :) oby prędko, bo zapomniane pióra wprawdzie trafiły w dobre ręce, ale jak zbyt długo zostaną, to już wtedy na amen ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na następnym chciałbym móc się pochwalić Faberem Castellem który mnie tak dziś urzekł ^_^ I pstrokatym Hero 767.
Jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie spotkania, było bardzo fajnie :)

Edytowano przez Zero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...