Jump to content

AKKERMAN - zestawienie trzynastu kolorów

visvamitra
 Share

Recommended Posts

Zamieszczam zestawienie zamówionych przez nas kolorów. Mam nadzieję, że wszystkich zrozumiałem dobrze i odlałem sobie 1 ml za ich zgodą :P

1. Ślady pozostawione patyczkiem higienicznym na papierze MONDI 90g

hcql.jpg

2. Kleksy powstałe z rozmazania 2 kropel atramentu na papierze Clairefontaine o gramaturze 210 g 

kf2o.jpg

3. Ślady pozostawione patyczkiem higienicznym na papierowym ręczniku (kolejność jak wyżej, ze względu na brak miejsca nie opisałem próbek)

5o2m.jpg

@Ann i Akszugor - aż z ciekawości zaznaczę te numery w Lotto ;)

Co do mojego rankingu - dookreśli się po zrecenzowaniu próbek, ale wstępnie wygląda tak (od miejsca pierwszego do ostatniego): 24, 5, 3, 18, 13, 22, 23, 8, 7, 27, 9, 15, 17 (10 z nich to numery, które padną w najbliższym losowaniu Multi Multi. Tylko ja wiem, które :ph34r:  )

Edited by visvamitra

Akszugor, te nasze wytypowane atramenty trochę wyglądają, jakbyśmy się numerami lotto wymieniali :D a może trzeba było machnąć jeden...?

Fakt Aniu, wybraliśmy po 6 cyfr :D

Ale jak mawia mój kolega (wielbiący matematykę) w Lotto jest możliwość by padły cyfry: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - dlaczego nikt ich nie skreśla? :P

Natomiast Zasysacz wytypował 13 cyfr. Gdyby trzy z nich odrzucić, można typować 10-tkę w Keno (dostępne również w Lotto).

Załączam jeszcze  skan pisma na papierze OXFORD. Wszystkie atramenty - oprócz Simplisties Violet - zrecenzowałem Pilotem 78G ze stalówką B. Przez najbliższe pięć dni wrzucę poozostałe pięć recenzji, ale zestawienie zamieszczam już dzisiaj.

Jeden obrazek:

mzpb.jpg

Powiększenie:

1rie.jpg

a6oo.jpg

ylmg.jpg