Skocz do zawartości

przedwczesny Mikołaj:)


Gość

Polecane posty

Ależ jestem podekscytowany! Dzisiejszy wyjazd do rodziny miał zupełnie nieoczekiwane zakończenie. Wróciłem z trzema piórami!!! :D :D :D

Jedno to na 100% Montblanc Boheme Noir, drugie to Aurora jakiejś limitowanej serii (chyba BCC), ze zdjęć i wykończenia wygląda na Ottantotto 803, ale aż nie chce mi się w to wierzyć... Trzecie to stary dobry Parker Vector. Wszystkie pióra "zepsute" - nie piszą. Zapewne zwyczajnie zaschnięte. Właśnie nurzam je w wodzie z odrobiną ludwika. Chyba zostawię je tak do rana... Jutro postaram się zrobić zdjęcia, i coś nimi napisać;)

Ajaj... ale dzień! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naboje Montblanca sa chyba standardowe... Będą więc chyba pasować Pelikana i marketowe ;)

:D

Potwierdzam, internationale będą pasować idealnie. Chociaż jak pióro jest na maksa wypasione, to oryginalne naboje MB będą taką wisienką na torcie: atrament Montblanc ma bardzo specyficzny kolor więc te będą najlepsze. Nic Cie jednak nie powstrzyma od eksperymentów (na pewno nie rozmiar naboi!) jeżeli chcesz popisać sobie np. Private Reserve. Tak więc teraz tylko czekać na recenzje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że minimalnie minąłem się z drugim Montblanc`em.:/ Zupełnie się nie spodziewałem tych piór. Rozmawialiśmy przy herbacie o zbliżających się Świętach i prezentach, zeszło na pióra i... buch! Okazało się, że leżą w pokoju obok. Bezczynnie.:unsure: Zrobiłem Aurorze zdjęcia dzisiaj:) Jeszcze zeskanuję pisanie i postaram się dzisiaj zamieścić tekst o niej. Montblanc musi poczekać jeszcze chwilkę. Mnóstwo spraw mnie goni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mnóstwo szczęścia i tyle. Jeśli chodzi o pióra w rodzinie to był chyba cały dobytek już, a i tak zaskoczył mnie ogromnie. Na dziś piórem pisuję tylko ja. W każdym razie przytkało mnie i jeszcze trzyma. Pytanie gdzie mnie dopadnie pech w życiu teraz, równowaga musi być:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...