Skocz do zawartości

Shdaban Classic 613


Rittel

Polecane posty

Obiecałem kilka zdjęć, oto i one:

 

vEmoYcA.jpg

 

Podoba mi się skuwka i klips tego pióra:

rf2IIJp.jpg

 

Na stalówce widnieje tajemniczy napis:

002sAaE.jpg

 

Niestety jest krzywo osadzona mimo moich prób ułożenia jej prosto, co powoduje znaczne problemy:

XPF00rp.jpg

 

Problem jest też z tłoczkiem dołączonym do pióra: ogromna kulka blokuje przepływ atramentu zamiast go usprawniać, a zatrzask praktycznie uniemożliwia otworzenie tłoczka bez uszkodzenia go. Kula na zdjęciu widoczna jako wyraźne rozjasnienie atramentu.

 

qbpKPIl.jpg

 

Jednak pomimo przeciwności losu pióro pisze:

 

OuNoj7Q.jpg

 

Papier to blok A4 DanMark.

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej linijce nakłada się tusz to rzęs i robi makijaż, nie znacie się, Panowie ;)

@Rittel - jak blok? w miarę możliwy? wiesz, ta dycha mniej przed świętami mnie zaboli  :cry:

Wydaje mi się że gdzieś napisałem że jest całkiem dobry a nawet świetny jak na swoją cenę. Jeśli nie napisałem to niniejszym to nadrabiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio prace kumulują i doszło do tego, że po pracy nr 1 zabrałem się za zlecenia i następnego dnia spóźniłem się do pracy nr 1 ale nie z powodu zaspania tylko długo zapisujących się plików bo walczyłem do bólu. Po czym normalny wymiar etatu i znowu do zleceń - koło 19-tej miałem trochę kryzys - głowa mi dwa razy lekko spadła jak czasem pod koniec imprezy długo w noc tylko tym razem w kierunku klawiatury ale potem jakoś poszło jeszcze kilka godzin. Najgorsze, że jak sobie człowiek zrobi przerwę na herbatę to na forum między pierwszą a ósmą rano żadnych nocnych marków ani rannych ptaszków co by coś do poczytania napisali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Najgorsze, że jak sobie człowiek zrobi przerwę na herbatę to na forum między pierwszą a ósmą rano żadnych nocnych marków ani rannych ptaszków co by coś do poczytania napisali.

 

No cóż, z jednej strony nieprawda bo jestem i piszę, z drugiej,… przed chwilą sprawdzałem na głównej to jestem tylko ja i bing….

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z jednej strony nieprawda bo jestem i piszę, z drugiej,… przed chwilą sprawdzałem na głównej to jestem tylko ja i bing….

Tak się tylko wydaje - ja cały czas sprawdzam ;-)

No i pominąłeś kolegę Google - co prawda też małomówny ale jest!

Edytowano przez M-kwadrat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...