Skocz do zawartości

Montblanc 244G Tigers Eye


atuzi

Polecane posty

MB do mnie nie przemawia. Ale może z MB jest jak z Mercedesami - trzeba do nich dorosnąć...Z drugiej strony Mercedesy podobają mi się od zawsze a MB w większości nie. Ten jednak jest bardzo ładny. Chętnie bym go wypróbował ;)

A do mnie przemawia.

Nawet woła wielkim głosem. :D

Piękne pióro.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne pióro i świetna recenzja @atuzi, który jak widzę nie obniża lotów i nie popada w rutynę. Co do samego Montblanc'a, to mnie osobiście przekonał @Alveryn. Spróbowałem i jestem tymi piórami zachwycony. Razi mnie tylko pewna otoczka snobizmu jaka wokół nich panuje, a myślę nawet, że to celowy PR samej firmy.

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne pióro i świetna recenzja @atuzi, który jak widzę nie obniża lotów i nie popada w rutynę. Co do samego Montblanc'a, to mnie osobiście przekonał @Alveryn. Spróbowałem i jestem tymi piórami zachwycony. Razi mnie tylko pewna otoczka snobizmu jaka wokół nich panuje, a myślę nawet, że to celowy PR samej firmy.

Otoczkę niestety tworzą ludzie... :(, cwani marketingowcy czasami to wykorzystują...sam mam parę MB, ale po to aby nimi pisać... do dzieł sztuki to im naprawdę wiele brakuje, więc nie widzę sensu w ich posiadaniu w innym celu (no chyba że kolekcję jakąś pragnie się posiadać np. wszystkie limity z serii pisarze) natomiast rzeczywiście, zwłaszcza w Polsce emocje związane z MB zaczynają brnąć w kierunku podobnym do apple...

A poza wszystkim to firmę tworzą ludzie, z jednej strony bardzo chcą aby firmę postrzegać jako elitę, a z drugiej strony wpadki typu trzy miesiące wymiana stalówki zamiast zapowiadanych czterech tygodni mają miejsce z ciekaw jestem co mi powiedzą i zaoferują podczas zwrotu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...