Skocz do zawartości

Atrament w kolorze oliwek z Lidla (oliwkowy atrament)


KorneliuszTyberiusz

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję atramentu w kolorze oliwek z Lidla.

 

Na samym wstępie wyjaśnię, że na atramentach do piór znam się jak Kaszpirowski na matematyce. Robiłem zakupy spożywcze i wpadł mi w oko kolor tanich oliwek. Pomyślałem, że chciałbym, mieć taki kolor w piórze.

 

Chodzi mi o te najtańsze oliwki, a nie te droższe. Droższe są ciemniejsze i to już nie jest to samo.

 

Piktogram:

 

Baresa-Oliwki-Masline-z-pasta-paprykowa-

 

Czy ktoś z Was używał jakiegoś atramentu o zbliżonym kolorze?

 

Serdeczne pozdrowienia przesyłam!

Korneliusz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję atramentu w kolorze oliwek z Lidla.

 

Bardzo podoba mi się Twój sposób poszukiwania koloru. Niestety widzę problem. Chodzi Ci o kolor oliwki w słoiku czy wyjętej ze słoika? Boję się, że trudno będzie wiernie oddać klor/kolory trójwymiarowej oliwki na płaskim papierze... Nie mniej jednak, poszukiwanie idealnego koloru z pewnością będzie świetną zabawą.

 

Proponuję przejrzeć zestawienia kolorów. Np.:

 

Green_ink_scans-2.jpg

 

Green%20Ink%20Comparison.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre chociaż te oliwki?

 

Nie wiem, bo to dla psa kupuję.

 

Bardzo podoba mi się Twój sposób poszukiwania koloru. Niestety widzę problem. Chodzi Ci o kolor oliwki w słoiku czy wyjętej ze słoika? Boję się, że trudno będzie wiernie oddać klor/kolory trójwymiarowej oliwki na płaskim papierze... Nie mniej jednak, poszukiwanie idealnego koloru z pewnością będzie świetną zabawą.

 

W słoiku. Zdecydowanie w słoiku. Po wyjęciu kolor się zmienia i to już nie to.

 

Przeczytałem chyba wszystkie recenzje naszego forumowego guru atramentowego Visvamitra. Dzięki jego skanom i waszym wskazówkom zdecydowałem się na http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/3686-rohrer-klinger-alt-goldgrun.

 

 

Ann recenzja tego atramentu jest na forum: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/3686-rohrer-klinger-alt-goldgrun/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo to dla psa kupuję. [...]

  :rechot:  a ja dla kota :D to urocze, kiedy próbuje taką oliwkę zamordować i rzuca nią po kuchni, aż jej papryczka ze środka wypadnie, a po wszystkim tarza się w marynacie, która została na podłodze...

 

w pierwszym odruchu chciałam na google sprawdzić, czy dobrze piszę nazwę i jakoś mi się recenzja sama nasunęła... redface

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...