Skocz do zawartości

VIII Warszawskie Spotkanie PWF


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jaki masz ten pomarańczowy atrament: Ja swój uzyskuję z 3 części diamine yellow i 1 części Poppy Red a co do różowego to pytanie drugie: jak bardzo kłuje w oczy? :). Generalnie nie widzę problemu z tankowaniem mojego żółtego atramentu (dopóki nie zostanie dajmy na to 5 ml). Problem może być z wypisaniem aktualnie używanych przezemnie piórek. Masz może puste długie naboje klasy standard?

Dzięki ;) Naboje mam, więc zabiorę. Z różowych to raczej fuksja: Diamine Claret i J.Herbin Rose Cyclamen. Pomarańczowy - Saffron z Caran d'Ache. Który zabrać? Mogę wziąć też wszystkie, to sobie wybierzesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź wszystko im więcej tym ładniej :) mam jeszcze kartkę próbkami kolorów atramentów ale w tej chwili nie mam skanera / kilka doszło

To też zabierz wszystkie - będzie jeszcze ładniej :ph34r: I co, dojedziesz na 12? Bo ja raczej długo nie będę mogła zostać, a musimy ogarnąć sprawę atramentów :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacka na pióra już się klei ze skrzynką, zawiasy dokręcone, została jeszcze !@#$%^&* regulacja gumek, wklejenie kawałka gąbki na dno i test obciążeniowy... Spoko, zdąży się :)

Nie mam na razie pomysłu na zagospodarowanie wnętrza wieczka, będzie "surowe". Myślę nad jakimś uchwytem na naboje/konwertery albo tematyczną grafiką, ale to musi jeszcze dojrzeć... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacka na pióra już się klei ze skrzynką, zawiasy dokręcone, została jeszcze !@#$%^&* regulacja gumek, wklejenie kawałka gąbki na dno i test obciążeniowy... Spoko, zdąży się :)

Nie mam na razie pomysłu na zagospodarowanie wnętrza wieczka, będzie "surowe". Myślę nad jakimś uchwytem na naboje/konwertery albo tematyczną grafiką, ale to musi jeszcze dojrzeć... :D

Nie ma to jak myśl inżynierska w połączeniu z potrzebami rodem z placu boju. Takie projekty są najlepsze. Czekam z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z deklaracją były obecne angielskie Duofoldy - jeden zestaw był zatankowany i można było każde pióro przymierzyć do ręki. Były też Vacumatic'i, Classic'i i 180-tki, którymi można było popisać. A oprócz tego sporo innych piór. No i świetna prelekcja Macieja Wardeckiego.

Kto nie dotarł - niech żałuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz - było super! :)

Wypróbowanie jak piszą WSZYSTKIE modele angielskich Duofoldów - bezcenne! Dzięki, adamonie! :)

Cwiekoszczak robiący za barmana-chemika, przygotowujący atramentowe drinki na wynos (rany, ale kolory!), Alveryn z wykonaną przez siebie ekskluzywną walizeczką na instrumenty piśmiennicze, Maciej, nasz pen doctor, z super wykładem o nieznanych piórach i wszyscy, którzy zechcieliście bawić dziś na Chmielnej, na spotkaniu PWF - jesteście fantastyczni!

Wkrótce na naszym forum parę niespodzianek. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...