Skocz do zawartości

VIII Warszawskie Spotkanie PWF


ArielN

Polecane posty

Pora na kolejne spotkanie. Wstępny termin 30.09.2011r. 01.10.11r. Ustalmy temat spotkania, miejsce oraz godzinę ;)

Jakieś propozycje?

Edycja:

Miejsce: Cafe Meryk, ul. Chmielna

Godzina: 12:00

Temat spotkania: "Egzotyczne marki. Pióra, o których wiemy mało, bardzo mało lub nie wiemy, że istnieją."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To taka drewniana kasetka z uchwytem.

Tą, o której Ci pisałem na początku, szacuję na jakieś 80 sztuk. Zależy, jaki wariant stelażu okaże się bardziej funkcjonalny. Głębokość pozwoli na pełne zagospodarowanie wieka, profil będzie mocowany bokiem (dam podwójne gumki, żeby się nic nie wysuwało w transporcie). Spokojnie można mówić o 4x20 sztukach :).

Tacki będą prawdopodobnie odpinane bez konieczności rozklejania lub demontażu całego ustrojstwa. Jestem w trakcie testów obciążeniowych :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Mikado? Chętnie obejrzę :)

Myślę, że do tematu warto podejść w myśl subiektywnego rozumienia egzotyczności. Jeżeli ktoś ma zielonego Edsona, różowego Parkera 45 to będzie świetnie. A może Frontier we wzorze płonącej kuli lub Vector w piłeczki?

No i rzecz jasna, niespotykane marki. Np. Hoover Thay'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Mikado? Chętnie obejrzę :)

Myślę, że do tematu warto podejść w myśl subiektywnego rozumienia egzotyczności. Jeżeli ktoś ma zielonego Edsona, różowego Parkera 45 to będzie świetnie. A może Frontier we wzorze płonącej kuli lub Vector w piłeczki?

No i rzecz jasna, niespotykane marki. Np. Hoover Thay'a.

P45 w wersji Lady, P180, Parker Classic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora ustalić również miejsce. Pierwsza propozycja jaka padła, to okolice Koła.

Zaleta? Chętni, przed lub po spotkaniu, mogą odbyć przechadzkę po największym warszawskim targu staroci i zapolować na pióra! :)

Wada? Ciężko będzie znaleźć spokojną kawiarnię w okolicy, która przyjmie większą grupę osób.

Jakie jest Wasze zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być więcej polujących na pióra, niż piór :).

W sobotę około południa nie powinno być tłoku w Bordo na Chmielnej. Nie wiem, jak wygląda kwestia rezerwacji (np. czy stosują wymuszanie zamówienia za minimalną kwotę). Jak tam ostatnio byłem, mieli większy stolik w głębi, dałoby się tam ścisnąć nawet 20 osób, a i "towar" jest gdzie rozłożyć.

Do Centrum wszyscy mieliby jednakowo daleko :).

Drugą opcją może być któraś Green Coffee w Centrum. Byłem w tej określanej jako "Marszałkowska 2" (blisko Świętokrzyskiej), nie sprawiała wrażenia zatłoczonej. Klimat podobny do Monsoon Cafe.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi wspaniale! Podejrzewam, że każdy chętnie zobaczy na żywo nawet tę mniejszą wersję.

Wracając do spotkania, ustalmy jego temat przewodni. Proponuję:

"Egzotyczne marki. Pióra, o których wiemy mało, bardzo mało lub nie wiemy, że istnieją."

Co Wy na to?

Fajnie. Zwłaszcza, że nie trzeba daleko szukać.

Wystarczy parę piór naszych wschodnich sąsiadów i sprawa załatwiona.

Nazwy modelu nie będą znali nawet producenci, mimo, że pióro jak najbardziej markowe. :)

Pamietajmy, by w proponowanych miejscach spotkania było możliwie jasno. Jakieś okna, czy coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...