Skocz do zawartości

Witam Wszystkie Koleżanki i Kolegów z Forum.


novator

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich na forum.

Mało wiem o piórach, bo nigdy szczególnie nie przykładałem jakiegoś specjalnego znaczenia do tego czym piszę.

Ale, że bardzo cenię piękne przedmioty  i niektóre dość ciekawe sam tworzę, na przykład biżuterię z miedzi, noże myśliwskie, brzytwy, i co mi tam się spodoba, to pomyślałem, żeby zrobić sobie ładne pióro.

Uwielbiam drewno z jego piękną strukturą słojów. Na "youtube", (gdzie również mam swój kanał od niedawna z moimi nożami i biżuterią), widziałem jak rzemieślnicy toczą piękne pióra z drewna, ebonitu.

Pomyślałem więc, że kiedyś sam spróbuję, a że  to temat rzeka, to chcę się zapoznać i posiąść wiedzę dotyczącą tych szlachetnych narzędzi do pisania.

To tyle na razie o mnie. Trochę sie rozpisałem, mam nadzieję, że nikogo nie znudziłem. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

...Ale wyrabiać noże już nie za bardzo...  Chociaż ja próbowałam kiedyś nóż zrobić. Drewniany. Strugając patyk. Nożyczkami. I to było w przedszkolu :D

Liczą się chęci i radość w tworzeniu. Reszta nie ważna. ;)

Dzięki Wam za miłe przywitanie, na dziś to tyle z mojej strony, bo zmykam do warsztatu pospawać jeszcze stojak pod piecyk gazowy do grzania stali.

Ja ktoś ma profil na fejsie to zapraszam do znajomych. Ale na mój prywatny nie " pracownię". - Witold Dobrzański. - Tam często jestem i w większym gronie możemy się lepiej poznać. Pozdrówka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...