Skocz do zawartości

Recenzje paperblanks


Inekane

Polecane posty

Ostatnio odkryłam, że pisanie recenzji mnie relaksuje w związku z tym popełniłam już kilka i mam nadzieję tę tendencję utrzymać. Uploadowanie całości artykułu jest nieco denerwujące (szczególnie, że są dwa) więc pozwolę sobie załączyć linki do mojego bloga. Pierwsza część dotyczy okładki i spraw estetycznych, druga, nieco bardziej rzeczowa, papieru i wrażeń z użytkowania. Blog świeży więc chwilowo dość skromnie.

 

 

pb.png

 

pb.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłam, że pisanie recenzji mnie relaksuje w związku z tym popełniłam już kilka i mam nadzieję tę tendencję utrzymać. Uploadowanie całości artykułu jest nieco denerwujące (szczególnie, że są dwa) więc pozwolę sobie załączyć linki do mojego bloga. Pierwsza część dotyczy okładki i spraw estetycznych, druga, nieco bardziej rzeczowa, papieru i wrażeń z użytkowania. Blog świeży więc chwilowo dość skromnie.

 

 

pb.png

 

pb.png

 

Ja o paperblanks mam zupełnie inne zdanie. Używam notatnika w wersji A6 i papier jest bardzo dobry. Nie ma problemów z przebijaniem i "strzępieniem".

 

I w sprawie organizacyjnej:

Mam jeszcze prośbę, żeby nie żałować czasu i wrzucać na forum pełne treści recenzji. 10-15 min. i gotowe. Nie róbmy z działu "Recenzje" zbioru linków do blogów/allegro itp. Nie po to człek loguje się na forum, żeby zaraz skakać po innych stronach :unsure:.

Edytowano przez GranatowyPrawieCzarny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerost formy nad treścią.

Piękne opakowanie, a w środku papier toaletowy.

Niestety, to coś jest niezdatne do pisania piórem.

 

dobre podsumowanie.

 

Ja o paperblanks mam zupełnie inne zdanie. Używam notatnika w wersji A6 i papier jest bardzo dobry. Nie ma problemów z przebijaniem i "strzępieniem".

 

I w sprawie organizacyjnej:

Mam jeszcze prośbę, żeby nie żałować czasu i wrzucać na forum pełne treści recenzji. 10-15 min. i gotowe. Nie róbmy z działu "Recenzje" zbioru linków do blogów/allegro itp. Nie po to człek loguje się na forum, żeby zaraz skakać po innych stronach :unsure:.

 

tak jest! wystarczy wejść w tryb edycji postu na blogspocie, wcisnąć ctrl-a, ctrl-c, przejść na pwf, otworzyć nowy wpis, wcisnąć ctrl-v i gotowe. ja tak własnie robię, jak uda mnie się popełnić jakąś recenzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Przerost formy nad treścią.

Piękne opakowanie, a w środku papier toaletowy.

Niestety, to coś jest niezdatne do pisania piórem.

Nie zgadzam się z taką opinią. Używam notesów i kalendarzy Paperbanks od lat. Już zakupiłem kalendarz na nadchodzący rok. Korzystam z kilku piór oraz z kilku atramentów. Nie zauważyłem żadnego przebijania atramentu, czy strzępienia. Mam porównanie do notesów i kalendarzy Moleskine, których również używałem. Tutaj faktycznie atrament przebijał.  Odnośnie okładek Paperblanks powiem, że nie ma ładniejszych i lepiej wykonanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...