Skocz do zawartości

Forest Green (Noodler's)


visvamitra

Polecane posty

Noodler's rządzi. Szkoda, że nie ma w Polsce dystrybutora tych atramentów. Koszty wysyłki ze stanostwa nie należą niestety do najniższych :/

 

Na początek zamieszczę próbkę Forest Green na chłonnym pergaminie (ślad pozostawiony stalówką "szpachelką" o szerokości 5 mm):

 

6w1g.jpg

 

Recenzja:

 

950k.jpg

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Noodler's

Kolor: Forest Green

Opakowanie: ok. 90 ml (3 oz.)

Cena: ok. 36 - 40 PLN w USA. Niestety wysyłka do Europy jest DROGA.

 

 

 

Nasycenie: Rewelacja

Przepływ: Rewelacja

Cieniowanie: Intrygujące i bardzo ładne

Jakość linii: dobra

Osadzanie się na stalówce: zobaczymy za tydzień

Wpełzanie na stalówkę: zobaczymy za tydzień

Rozruch: natychmiastowy

Przebijanie: prawie w ogóle

Strzępienie: niewielkie - tylko na satynowanym papierze ColorCopy (MONDI)

Wysychanie: OK

 

Inne: świetna zieleń

 

SKANY (Pismo + cieniowanie):
 

1. Na satynowanym papierze ColorCopy (MONDI) 90g

 

 

 

950k.jpg

0vtx.jpg

 

 

 

 

2. Na papierze Oxford 90 g

 

aokz.jpg

 

xn5l.jpg

 

 

 

 

 

3. W kalendarzu wyprodukowanym przez LEB Model:

 

1c6b.jpg

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visvamitra Twoje recenzje są super! Zieleń Forest Green ma odcień, który mi kojarzy się z przerośnięta trawą mutant.

 

Na marginesie, to Noodlers był już Polsce sprzedawany, ale schodził tak dobrze, że przedsiębiorca już go więcej nie sprowadził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lesie nie wolno palić ognisk przecież!  ;)  A przynajmniej przedszkolu tak uczyli.

 

A tak przy okazji, rbicie, masz świetny awatar :D

 

oczywiście że można. trzeba mieć tylko papier z nadleśnictwa i uważać, żeby nie zaprószyć ognia. a po wszystkim zalać wodą, albo zasypać mokrą ziemią. wiem co piszę, palę ogniska w lesie już od dwudziestu lat, i żadnego lasu jeszcze nie spaliłem.

 

poza tym Lasy Państwowe wychodzą na przeciw potrzebom ludności i pojawia się coraz więcej miejsc, w których legalnie można palić ogień. ba! w takim miejscu jest nawet drewutnia z pniaczkami do spalenia. więc już nawet nie trzeba się bawić w partyzanta tudzież innego skauta.

 

skromnie dodam, że awatar przedstawia moją skromną osobę, więc musi być świetny. i mała sugestia, rbit piszemy małą literą. dziękuję z góry.

 

czuwaj!

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. W takim razie w moją edukację wkradła się drobna nieścisłość. Będę musiała się udać do mojej pani Przedszkolanki, wyjaśnić tę sprawę i ocalić kolejne pokolenia dzieci od fałszu oświatowego.
A tak z innej beczki: visvamitro, zlituj się z tymi pięknymi zieleniami... Bo już ostatnimi siłami powstrzymuję zawartość mojego portfela od wypłynięcia... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...