Skocz do zawartości

Pelikan M800 - jaki kolor wybrać?


szalonakrowa

Polecane posty

Pelikan M800 - jaki kolor wybrać?

Pelikan M800 znalazł się na moim celowniku już jakiś czas temu, gdy wpadłam w szał kupowania Pelikanów. W sklepach widzę tylko dwa kolory Pelikana M800:

  • Pelikan M800 w zielony pasy
  • Pelikan M800 czarny

Na forum był sprzedawany jeszcze niebieski, ale w sklepach go nie widziałam.

Uprzejme pytanie do Was: czy Pelikan M800 jest na polskim rynku dostępny w innych kolorach?

Edytowano przez szalonakrowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikan M800 - jaki kolor wybrać?

Pelikan M800 znalazł się na moim celowniku już jakiś czas temu, gdy wpadłam w szał kupowania Pelikanów. W sklepach widzę tylko dwa kolory Pelikana M800:

  • Pelikan M800 w zielony pasy
  • Pelikan M800 czarny

Na forum był sprzedawany jeszcze niebieski, ale w sklepach go nie widziałam.

Uprzejme pytanie do Was: czy Pelikan M800 jest na polskim rynku dostępny w innych kolorach?

Kolor zielony jest tradycyjny i flagowy......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony kolor, to raczej kolor podstawowy. Flagowym kolorem określiłbym raczej Pelikana M 800 żółwika.

e547152f01a78cf2.jpg

0cd1cf314bcba390.jpg

Ten zestawik i zdjęcia należą do Rick'a Propas'a

zdrówka

Nie....nie...nie....kolor flagowy czyli sztandarowy jest zawsze ten sam....czyli < prostacki >.....po którym nawet laik jest w stanie rozpoznać Pelikana.....a ten który pokazałeś jest po prostu piękny....i nic < poza tym >.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie, którą podałam napisali w shipping: "We can ship to virtually any address in the world." Więc można spróbować, albo idź do dobrego sklepu z piórami i powied,z co byś chciała, ambitny sprzedawca sprowadzi.

Edytowano przez Irbis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...