Skocz do zawartości

Piórto na start - nowa szkoła, nowy rozdział w życiu.


Polecane posty

A można zawęzić obszar poszukiwań?
Przez week muszę - poczytać książkę, posłuchać muzy, pograć w Poe/D4, trochę ogarnąć w chacie, obejrzeć z rodziną Forresta G, napocząć "Ahsoka", zerknąć na esp w aucie, rower + piwo po trasie. Sam raczej pióra nie ogarnę.
Btw - jaki trzeba mieć budżet? Jestem zbyt biedny aby kupować crap ale mam też ważniejsze wydatki niż pióro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cornholio napisał:

A można zawęzić obszar poszukiwań?
Przez week muszę - poczytać książkę, posłuchać muzy, pograć w Poe/D4, trochę ogarnąć w chacie, obejrzeć z rodziną Forresta G, napocząć "Ahsoka", zerknąć na esp w aucie, rower + piwo po trasie. Sam raczej pióra nie ogarnę.
Btw - jaki trzeba mieć budżet? Jestem zbyt biedny aby kupować crap ale mam też ważniejsze wydatki niż pióro.

Lamy Safari i po kłopocie z wyborem. Stalówka F. Dokup tłoczek Lamy Z28 i atrament w butelce (np. Pelikan 4001).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, moogoom napisał:

Hmmm... szybko poszło..... 🙂

....za szybko. 😛

Ale... niech na zdrowie wyjdzie, to będzie git !

👍

To nie był purchase dyktowany heart tylko wygodny. Pytający nie ma time w ten weekend na piórowy research (co rozumiem, bo na polskich forach pytając o „dobre i tanie” rzeczy na start jakiejkolwiek przygody dostajesz odpowiedz w stylu bez 5000 zł to nie ma co podchodzić). Jego daughter potrzebuje fountain pen żeby mogła zacząć przygodę w high school.
Na zdrowie wyjdzie jeżeli zapytał ją o zdanie i o ile nie padło w odpowiedzi  „whatever”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

3 godziny temu, linuxp napisał:

...Na zdrowie wyjdzie jeżeli zapytał ją o zdanie i o ile nie padło w odpowiedzi  „whatever”

Podzielam zdanie @linuxp, więcej nawet, moje obawy idą dalej😲, tak to uzasadnię.

Moja Córka przykleiła sobie na komputer taką grafikę, coś w stylu:

images?q=tbn:ANd9GcSteXPyMe15u6zdoLKowfl

PO CO MI SZKOŁA SKORO MAM INTERNET

images?q=tbn:ANd9GcQYkeM5mMerF3LWKLwvS-7

 

I właśnie w internecie wybrała sobie  pióro sama, a na moje sugestie przygarnięcia innego piórka patrzała  nieprzekonana, o co nie mam do niej żalu, bo właśnie siła internetu i reklamy. To opisałem tutaj:

https://www.piorawieczneforum.pl/topic/12175-lamy-safari-pastel-edycja-specjalna-2019/?do=findComment&comment=184457

@Cornholio, wyluzuj, daj szansę "młodej", bo skończy się na tym, że to Ty będziesz pisał wypracowania tym piórem🥴.

Edytowano przez Klerk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Klerk napisał:

<ciach cały początek>

3 godziny temu, Klerk napisał:

@Cornholio, wyluzuj, daj szansę "młodej", bo skończy się na tym, że to Ty będziesz pisał wypracowania tym piórem🥴.

O to mi właśnie chodziło...

Dzięki @Klerk !

😀

Edytowano przez moogoom
Literówki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, linuxp napisał:

To nie był purchase dyktowany heart tylko wygodny. Pytający nie ma time w ten weekend na piórowy research (co rozumiem, bo na polskich forach pytając o „dobre i tanie” rzeczy na start jakiejkolwiek przygody dostajesz odpowiedz w stylu bez 5000 zł to nie ma co podchodzić). Jego daughter potrzebuje fountain pen żeby mogła zacząć przygodę w high school.
Na zdrowie wyjdzie jeżeli zapytał ją o zdanie i o ile nie padło w odpowiedzi  „whatever”

Good powiedziane :)

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/27/2023 at 6:00 AM, linuxp said:

To nie był purchase dyktowany heart tylko wygodny. Pytający nie ma time w ten weekend na piórowy research (co rozumiem, bo na polskich forach pytając o „dobre i tanie” rzeczy na start jakiejkolwiek przygody dostajesz odpowiedz w stylu bez 5000 zł to nie ma co podchodzić). Jego daughter potrzebuje fountain pen żeby mogła zacząć przygodę w high school.
Na zdrowie wyjdzie jeżeli zapytał ją o zdanie i o ile nie padło w odpowiedzi  „whatever”

Te pięć tysięcy to jest, jak rozumiem, na sam atrament i papier 😉 

Akcja jest szybka, bo i wymagań nie było postawionych. To trochę jak być przejazdem w obcym mieście i szukać czegoś do zjedzenia na mieście bez tracenia czasu na sprawdzanie opinii. Idziesz w bezpieczną stronę - jakaś pizza z sieciówki czy naleśniki. Zatem i tu kolega dostał pizzę w postaci bezpiecznej Lamy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...