Skocz do zawartości

Pen Show Poland 2022


Agnieszka

Polecane posty

W Aktualnościach pojawił się temat o PSP 2022, ale jakoś nie można tam skomentować, więc dodam,  co wiem:

PSP 2022 odbędzie się w sobotę w podanych wyżej godzinach, imprezą towarzyszącą jest Festiwal Kaligrafii, który odbędzie się 2 i 3 kwietnia w tym samym  miejscu. Na FB Festiwalu są już podane warsztaty organizowane w ramach festiwalu, zapisy od jutra.

Atramentu nie będzie, ale będą za to dwa pióra :) Jedno robi Ablesnail, drugie Drewnem  pisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz może kto będzie z wystawców? Pytam, dlatego, że kaligrafią nie jestem specjalnie zainteresowany, ale piórami i atramentami to i owszem.

ps. nie przypuszczałem,że w aktualnościach nie można dołączyć się do wymiany informacji pomiędzy użytkownikami forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na pewno  pen doktor, a może nawet dwóch. Będą producenci wyżej wymienieni. A co  do reszty,  same domysły, więc może poczekam na oficjalny komunikat. Kaweco jest oficjalnym partnerem imprezy, więc chyba f-pen będzie,  sądzę :)

Edit: będzie Makar ze swoimi tytanowymi piórami, widzieliście je? Bardzo chcę  zobaczyć na żywo.

Edytowano przez Agnieszka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calligrafun

Pixelon Grzegorz Wiszniowski

Piszpenholders

Makar

Drewnem Pisane

KWZ

Arredi

Buylux

Archie's Calligraphy

Maciej Kolerski - kolekcjoner

Przemysław Dudek - PenDoctor

Pióroteka

F-Pen

Inner-Tomar

INAHON - Cross, Aurora, Sheaffer, Waldmann, Diplomat

Jakub Kuś

PBS Connect Polska - m. in. Caran d'Ache, Diplomat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to KWZ przywożą różne atramenty, cytuję "przeróżne prototypy KWZ Ink, te najnowsze, czyli atramenty barwnikowe z drobinkami, atramenty pigmentowe, atramenty pigmentowe z drobinkami, tusze kaligraficzne, wszystko wersja 2022, którą uznajemy za naprawdę fajnie dopracowane składy, które nie mają swoich etykiet, opakowań itp, poza numerem prototypu z opisem rodzaju próbki"  - kasa do puszki z przeznaczeniem na pomoc Ukrainie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...