Skocz do zawartości

Esterbrook 9048


Polecane posty

Obserwuj u Przemka nadchodzący tydzień piórowy, może będzie coś z flexem, a i źrodełko pewne :) a nawet zadzwoń do niego i dopytaj.

Ten Sprzedawca nie ma złej opinii, myślę, że można mu zaufać a najlepiej niestety dopytać u niego bezpośrednio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Przemek to jest ten, co wypuszcza serię 5 piór w pięć dni, czy jakoś tak, to chyba trzeba by rzucić pracę i polować na te coming outy. To się rozchodzi na pniu.

Ale mam już  numer (tzn. do Pan Repair Shop) i jutro będę dzwonił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2021 o 20:45, tom_ek napisał:

Łukaszu, ale sam pewnie wiesz, że sprzedawca nie zawsze prawdę powie. Najlepiej więc ze sprawdzonych źródeł. Jak np. Przemek Dudek. Ja polecałem już (w pytaniu o Eversharpa) Peyton Street Pens.

Wiem. W takich sytuacjach warto sprawdzić inne przedmioty sprzedającego. W tym przypadku widać, że to niejedyne pióro sprzedawane przez tego uzytkownika. Oczywiście to że ktoś masowo handluje piórami nie oznacza, że nie będzie oszukiwał, ale - moim zdaniem - na pewno jest bardziej wiarygodny niż ktoś kto ma do sprzedania tylko jedno pióro na swoich aukcjach (i niejednokrotnie jest to w ogóle jedyna jego aukcja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ale ja akurat najgorsze doświadczenia miałem właśnie z takimi sprzedawcami, którzy dużo piór sprzedawali, a nawet mieli dobre oceny na eBay'u. Na szczęście bez kłopotu udało się pióra zwrócić i odzyskać pieniądze, ale panowie poczuli się wielce obrażeni, gdy im pisałem, że opis piór i ich zapewnienia nijak się miały do stanu rzeczywistego (kupiłem dwa pióra sprzedawane w stanie "excellent" - czego tam nie było: prostowany klips (nieudolnie), pofalowana skuwka, wyblakła sekcja, wgłębienie na blind capie, ślady kombinerek wokół całej sekcji). Inne niemal kupiłem, ale dopiero po wymianie trzech maili sprzedawca przyznał, że stalówka jest uszkodzona (na zdjęciach nie było jej widać w całości, opis o tym milczał). Ale to, o czym piszesz, to jednak podstawa przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...