Jump to content

KamilH

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Skąd jesteś?
  3citi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KamilH's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Tyle że to jest stalówka M. Faktycznie spróbuję zareklamować, za bardzo mi się podoba żeby tak odpuścić. Dzięki.
 2. Na żywo jest chyba równo. Ale mam wrażenie, że te kulki kończą się na zewnątrz dość ostrymi krawędziami (znalazłem lupę tylko x6). A jest w trójmieście lub okolicach ktoś, kto mógł by na to spojrzeć?
 3. A co to znaczy, że dobrze schodzi? Lupy nie mam, a przybliżenia z telefonu są do bani. Z tego co widzę, to po prostu mała kulka jest. Jeśli feedback, to bardzo dziwny.
 4. Myślę że +/- 45 stopni. Ten "fajny" punkt jest jak pióro mocno leży. Normalnie chyba nikt tak nie pisze. Dodam, że Platinum Century ze stalówką B pisze super gładko w porównaniu do Cross'a. A jak miałem Pelikana (już drugi mi przeciekał za tłokiem, tym razem nowy (to pech czy co się pytam??)), to Platinum był tym co ciężko pisze, a pelikan jak po szkle.
 5. Hej, Kupiłem ostatnio pióro Cross Peerless ze stalówką M. Wszędzie zachwalane, podobno super piszące (stalówka Sailor) itp. No ale gdy po dostawie kurz radości opadł (w końcu to wersja Darth Vader 😉), to pisanie nim okazuje się bardzo średnie. Mam wrażenie, że jest tylko jeden mały punkt, który pisze bardzo przyjemnie (sweet spot?), pod którym normalnie nie trzymam pióra musi być mocno położone). W innych pozycjach, w których normalnie piszę, jest jak by szorstkie (skrobiące to by było za dużo powiedziane). Sprawdzane na różnych papierach, mniej lub bardziej podobnie. No do super przyjemnych to nie należy. Co można zrobić? Sklep przyjmie zwrot, ale jest to ostatnie, co chciał bym zrobić. Czy jest w Trójmieście jakiś polecany spec od stalówek? Wolał bym podjechać do niego, niż dogadywać się na odległość. Może mogę coś sam zrobić? Kamil
 6. @derywatmnie wyprzedził Ale cieszy mnie znajomość ciemnej strony mocy
 7. I find your lack of faith disturbing @TopikSH Pierwsze weszło Oxblood
 8. informuję i oświadczam, Pióra "szły" 11 dni, żaden pasożyt się nie dopierniczył
 9. Dzięki, Pióra jadą/płyną/lecą...będę informował.
 10. Nie zamierzałem Właściwie to już jest zaciągnięte do Pelikana i jest znacznie ciemniej. Czemu nie mogę wrzucić foto? Spadła mi możliwość wysłania rozmiaru zdjęć
 11. No to szkoda że się nie dogadał Olivine z Pelikanem Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze. U mnie te zielone Diamine zdecydowanie inaczej wyglądają...kurde, wniosek z tego, że pora na kolejne pióro K.
 12. Kolejne wykwity...słabe to.
 13. Jak na razie nie znam bardziej mokrego pióra od pelikana, a tam te atramenty dalekie były od czerni. Olivine pokazało pazurki, na wyżłobieniach stalówki, gdzie gromadzi się atrament, pojawiły się wykwity. Pióro może było kilka minut nie zamknięte...trochę słabo.
×
×
 • Create New...