Skocz do zawartości

Romii

Użytkownicy
 • Ilość treści

  1249
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Romii

 1. Słabo. Rozwodniona akwarelka. Nie podoba mi sie i ńie kupie. Dzięki za ostrzezeńie.
 2. Przed zakupem obejrzyj Montegrappa. Dla mnie jest plastikowe, stalowa stalówka za tą cenę to trochę przesada. Ten model nie jest prestiżowy - przypomina bardziej pióro do szkoły.
 3. Gdybys chciał sie go pozbyć to chętnie odkupie razem z kartońikiem. Dzięki za recenzje.
 4. Podoba mi sie. Jak wypisze któreś pióro z szeroka stalówka to go zatankuje. Potencjał do cieniowania pokazuje w zwykłej M-ce.
 5. Mój przyjechał dzisiaj. I powiem tylko tyle - ultrablack to on ma kartonik. Atrament niestety nie jest czarny i nie trafił w mój gust. Spodziewałem sie czarnej smoły z połyskiem - w kałamarzu jest szaro-buro-siny kolor. Zostaje na polce, ale pisać nim nie będę.
 6. Mam Black Edition i wg. mnie do pracy i mocnej eksploatacji sie nie nadaje - jest po prostu za ciężkie. Do podpisywania dokumentów jak najbardziej.
 7. Przezroczyste TWSBI 580 pęka po 2 latach używania. Chyba kolejnego bym nie kupił. Serwis przysłał element sekcji z gwintem, ale po skuwkę nie będę pisał.
 8. Podoba mi sie. Kupie jak tylko bedzie dostępny. Dzięki za recenzje.
 9. Pokazał , widać, że da się tym pisać - biorąc pod uwagę pierwszy wpis to i tak sukces. Tak btw - chętnie przygarnę próbkę lub nawet cały kałamarz gdybyś chciał się go pozbyć.
 10. I generalnie to cecha pióra - ale zależy od zatankowanego atramentu . Na niektórych w ogóle nie zauważysz takiego efektu a inne zakleją pióro przez dłuższy czas nieuzywane.
 11. Pióro wysycha - więcej barwnika mniej rozpuszczalnika . Jak napisałeś - chwila pisania i na spływak dostaje się atrament który nie był narażony na wysychanie - kolor wraca do normy. Zacząłbym się przejmować, gdyby pióro zasychało kompletnie i nie dało się po 2-3 dniach nim pisać - jak Parkerem IM .
 12. Kałamarz piękny - dla niego warto kupić. Kolor - niebieski podobny do innych - szału nie ma. Dzięki za recenzję.
 13. Nie wyląduje . Trafiła tam gdzie jej miejsce, czyli do mojej szuflady. Dzięki za test i próbki - na razie czekam aż TWISBI mi się zwolni i zatankuje testowo.
 14. - myślę, że to chińskie podróbki piszą przez przypadek. Oryginalny IM od Parkera będzie wysychał dokładnie tak samo jakby nie miał skuwki założonej.
 15. Iphone oferuje jednak coś innego i coś dodatkowego niż inne topowe telefony. Ten ołówek nie. Iphone kosztuje porównywalnie jak inne topowe telefony - czy to Samsung, Nokia, HTC, Sony czy Blackberry - snobizmem byłoby dokupienie do iphone pokrowca z diamentami . Palomino jest conajmniej 10x droższy niż jego odpowiedniki innych znanych firm - to jest snobizm.
 16. Dzięki za recenzję. Kupiłem dwa, wypróbowałem i oddałem w prezencie - u mnie żadnego wow nie było. Jako osobnik z natury techniczny zdecydowanie bardziej odpowiada mi ołówek automatyczny. Te ołówki są dla mnie przykładem próby zarobienia na marce i legendzie.
 17. To, że przesyłka ma w statusie zatrzymana przez UC o niczym nie świadczy. Mogą ją puścić następnego dnia bez konsekwencji, mogą wysłać pismo z nakazem zapłaty, mogą przesłać do kolejnego UC - moja paczka przyszła z Okęcia do Gdańska i ten oddział się nią zajmował - pewnie jest jakiś podział regionalny. Jak zatrzymają ją w UC na dłużej niż tydzień to możesz się spodziewać korespondencji i konieczności dopełnienia formalności + dodatkowej zapłaty przy odbiorze.
 18. Witajcie, Część sekcji razem ze spływakiem dotarła jeszcze przed Świętami . Pióro zreanimowane działa bez problemu. Gdyby ktoś potrzebował samego spływaka do TWSBI 580 1,1 to jedną sztukę posiadam.
 19. Lamy powinieneś wcześniej wziąć do ręki - ma profilowaną sekcje - mnie osobiście również ona nie odpowiada. Czy Safari czy AlStar nie będzie różnicy w trzymaniu i stalówkach - tak samo profilowana sekcja i te same stalówki.
 20. IM to zły pomysł - po tygodniu rzucisz go w kąt i stwierdzisz że pióra są do kitu. Jak już bardzo się upierasz nad parkerem to lepiej metalowy Vector - przynajmniej pisze bez problemów. Plastik Lamy Safari jest całkiem odporny i pióro nie zasycha. Na pierwsze jak znalazł.
 21. Miesiąc czekania z czego w Polsce na cle 3 tygodnie pewnie? Trzeba być przygotowanym na takie akcje niestety - mają prawo otworzyć i sprawdzić zawartość. Co do opłat czasem udaje się ich uniknąć - regułą jest płacenie.
 22. Czy ten papier występuje w wersji w kropki? DotPad?
 23. Zwykłe IPG? Też jest płaska, choć na zdjęciu tak tego nie widać.
×
×
 • Utwórz nowe...