Jump to content

Witajcie!


NocWalpurgii

Recommended Posts

Wreszcie! 

 

Przełamałam się do przyłączenia do Was:) Jestem laikiem ale i miłośniczką. Gdy jakieś pióro mnie zainteresuje, dowiaduję się o nim "wszystkiego", ale moja wiedza jest wybiórcza. Moja "kolekcja" pozostaje na stałym poziomie, bo nie znoszę przechowywać piór, którymi nie piszę. Tropię i kupuję w przypływach, po czym pozbywam się tych, z którymi nie udało mi się zaprzyjaźnić. (No dobrze, przy kryzysach finansowych też...)

Na co dzień użytkowniczka pospolitego Watermana Hemisphere, od święta sięgająca po ukochany flexowy Waterman Bamboo. 

Wiecznie tropię i poszukuję idealnego egzemplarza z półelastyczną stalówką Aikin Lambert. Kiedyś miałam, używałam codziennie - i zgubiłam, o zgrozo! Pytałam, chodziłam, wyznaczyłam nagrodę - na nic to. Odtąd kupiłam i sprzedałam już pięć kolejnych - nie dorównały. Nie tracę nadziei. 

Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną swoją wiedzą, bo mam pytania "identyfikacyjne". Będę wdzięczna, jeśli podpowiecie mi, w jakiej sekcji można je zamieszczać. 

 

Miło do Was dołączyć! Raz jeszcze witajcie. 

NW

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zachęcona przez jednego z doświadczonych i pomocnych użytkowników dorzucam pytanie - wiem, że ktoś stał się bardzo niedawno posiadaczem poszukiwanego przeze mnie Aikina. (Model Lady Dainty, Educator też wchodzi w grę). Droga osobo, jeśli to czytasz i takowego masz, zachęcam do kontaktu ze mną! 

Link to comment
Share on other sites

Witaj!

Pytania odnośnie identyfikacji chyba najlepiej zamieszczać w 'Pióra wieczne i akcesoria' lub 'Historia piór wiecznych', w zależności od kontekstu.

Mógłbym podpisać się pod większością tego, co napisałaś o sobie. Miło

Tak też zrobiłam, dziękuję za radę :) Wybaczcie drodzy, powoli się rozkręcam i wyrabiam sobie nawyk zaglądania regularnie i odnajdywania postów, dziękuję wszystkim za miłe powitanie! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...