Skocz do zawartości

Teaser


Shiro Aka

Polecane posty

Uszanowanie,

 

jak już wspominałem w wątku o ilości posiadanych piór, miałem na celowniku pewną szufladę ze skarbami i dość niecne zamiary wedle owej. I właśnie dziś nadszedł TEN dzień. Na niezapowiedziane odwiedziny. Cóż, z tymi niezapowiedzianymi to nie do końca wyszło, bo jak przyjechałem to czekało na mnie pudełko. Dość słusznych rozmiarów.

 

 

Rzeczone pudełko

 

SZz6BCO.jpg

 

 

What's in the box?

 

Ano in the box było Gwiazdka, Urodziny i Dzień Dziecka razem wzięte. Na razie, coby pobudzić wasz apetyt, malutki sneak peak, co było w środku. Zgadniecie?

 

g2wVtZG.jpg

 

 

A teraz wybaczcie, mam pewną pilną i nie cierpiącą zwłoki sprawę do załatwienia...

 

~Shiro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, chyba za dobre foto dałem.

 

Ok, skoro i tak odszyfrowaliście to nie ma sensu dalej ukrywać:

 

od lewej

1. Senator Venecia Classic Blue, Gold Trim, pióro i długopis

2. Waterman Expert Czarny Mat CT (Expert czy Expert II, nie wiem)

3. Sheaffer Prelude

4. MontBlanc Generation

5. Parker Vector CT Stainless Steel, pióro i długopis

 

Admof - szaber szufladowy rodziciela  :D. Od wieków gdzieś na dnie leżały nieużywane. Tak więc dokonałem przejęcia.

 

birchtine: 3-/5 (minus za niepewność)

VojtasK: 3/5

Edytowano przez Shiro Aka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robiłem na szybko, i jako teaser z definicji nie miały być dobrej jakości. Jak widać nawet tak podła jakość nie przeszkodziła znawcom w szybkiej identyfikacji zdobyczy.

 

Co do stalówek, na razie powiem, że Fki i Mki. Chwilowo zastanawiam się jakim atramentem testować. Chyba muszędokonać małych zakupów. Zaintetresowanych uprasza się o trochę cierpliwości - więcej informacji już wkrótce.

 

~Shiro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...