Skocz do zawartości

Przywitanie sie


Cosa

Polecane posty

Witam,

Kilkakrotnie przymierzałem się do rozpoczęcia pisania piórem, zapał pojawiał się i znikał choć jakieś pióra wciąż zalegały po domu i się kurzyły.

Na codzień pisze dużo i niestety szybko co w połączeniu z naturalnym brakiem talentu artystycznego prowadzi do ciężkiego gryzmolenia - wciąż i nadal szukałem jak najwygodniejszych i najbardziej miękko piszących długopisów co tylko zwiększało bazgrolenie.

Powiedziałem sobie dość. Na stare lata razem z córka uczę się ładnie pisać - ona piórem to i tata pióra użyje. To ze w domu leży z 5 czy 6 nie licząc jakiś jednorazówek jakoś mi nie przeszkodziło kupić kolejnego. Niestety choroba piórowa jest groźna już od pierwszej fazy :-)

Na początek więc coś czego nie będzie żal - Lamy safari w wersji czarny mat - jak zarżnę stalówkę to się wymieni najwyżej, a ladniejsze pióra (choć nic specjalnego) zostaną na czasy po nauce.

Spróbowałem i zachorowałem - po dniu męczarni piórko się ułożyło do ręki a raczej pewnie na odwrót i jest super.

A wiec jeszcze raz pozdrawiam wszystkich pióromaniaków i piórofili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

pióro fajna sprawa. Ja wracam do pisania piórem po latach przerwy. Jakością pióra się nie przejmuj - ja zaczynałem jako nastolatek od Parkera Sonneta. Szybkie szkolne pisanie, potem studia, niewprawna ręka i fatalny charakter pisma. Nic na pióro nie wpłynęło. Działa i wygląda świetnie.

 

A jak już pióro jest to zaraz zacznie się temat atramentów... wiem po sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...