Skocz do zawartości

Pióro 300-400 PLN nadające się do grawerowania


Polecane posty

Witam.

 

Szukam sensownego i eleganckiego pióra w cenie 300-400 PLN którego skuwka albo korpus będzie nadawał się do grawerowania, a samo pióro będzie sensownej jakości.

 

Zanim zjedziecie mi głowę o ten grawer - chodzi o pióro dla klubowiczów Alfa Romeo którzy chcą wydać trochę kasy nie na kolejny wahacz, ale na porządne pióro właśnie. A klubowe pióro bez wygrawerowanej nazwy na 100% nie przejdzie.

 

Myślałem o:

 

- Pelikanie M150, ale laserowy grawerunek na korpusie raczej nie przejdzie, a ręczny na skuwce czy klipsie wywinduje za bardzo cenę pióra. Na dodatek to tłoczek więc nie wiem jak to będą samochodowcy akceptować.

- Sailor 1911 Young - minusem jest to, że już taką mam ;)

- Faber-Castel E-Motion albo Ambition - drewniany korpus jest mrrrrrr.... i bardzo włoski (pasuje do włoskich samochodów :D) chociaż pióro niemieckie.

- Waterman Expert - ładne i poprawne pióro, na dodatek stalówki są bardzo ok (mnie pasują, chociaż moja Hemi lubi przysychać). Sporym plusem jest to, że można na koronce wygrawerować znak klubu :)

 

W sumie więcej pomysłów nie mam. Ktoś coś może podpowiedzieć?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Watermana Experta. To bardzo porządne i solidne pióro. No i ma do wyboru naboje lub konwerter.

Niestety wg mojej opinii, to słabe pióro. Zawiodłem się na nim sromotnie. Stalówka kiepska, wymieniałem dwa razy w serwisie. Poza tym szybko wyparowuje w nim atrament, gdy jest jakiś czas nie używane.

Edytowano przez kww24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wg mojej opinii, to słabe pióro. Zawiodłem się na nim sromotnie. Stalówka kiepska, wymieniałem dwa razy w serwisie. Poza tym szybko wyparowuje w nim atrament, gdy jest jakiś czas nie używane.

A ja wprost przeciwnie. Mam same pozytywne opinie związane z tym piórem. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło. To w mojej (subiektywnej oczywiście) opinii solidny i elegancki "wół roboczy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...