Skocz do zawartości

Marfackib

Użytkownicy
 • Ilość treści

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Marfackib

 • Ranga
  F
 • Urodziny 03.03.1963

Profile Information

 • Płeć
  Male

Ostatnio na profilu byli

335 wyświetleń profilu
 1. Skusiłem się na Hobonichi 2017. Cóż mogę o nim powiedzieć. Mały bo A6. Kartki w kratkę, kratka 4 mm, czyli do japońskiej F-ki. Całkowita grubość kalendarza 13,5 mm. Cena wysoka, ale przez 12 dni nie kupiłem papierosów i zaoszczędziłem :-). Osobiście lubię kalendarze z sentencjami a ten mnie zauroczył.
 2. Kiedyś pisałem tylko czarnym, a w tej chwili nie mam żadnego kałamarza z tym kolorkiem.
 3. Powiem tak. U mnie ciemnieją z czasem wszystkie atramenty (Sailory, Edelsteiny, Piloty) i we wszystkich piórach (od Vectra do M800). Paruje woda to atrament musi ciemnieć. W nieużywanych od 15 lat napojach wyparowało 50% zawartości.
 4. Kupuje pióra tylko współczesne i tylko w sklepach internetowych. Niestety zakupy internetowe mają jedną poważną wadę, nie można pióra wypróbować. I tak w ubiegłym roku reklamowałem stalówkę do Watermana Experta, Pelikana M800 (2 razy i nadal nie pisał jak należy) i Sailora 1911. Oczywiście wszystkie reklamacje odbyły się bez problemowo, gdyż zakupy robiłem u uznanych sprzedawców. Jednak było to bardzo irytujące, gdyż reklamacje przeciągały w czasie, reklamacja M800 trwała około 2 miesięcy.
 5. Mnie się nie podoba, zdecydowanie jestem za klasyką w stylu 146.
 6. Ciekawy kolorek. No i fajny pomysł sprzedaży tych atramentów w różnych pojemnościach.
 7. Kolega takowe posiada i jest zachwycony. Dla mnie design pióra nie przemawia. Pozdrawiam.
 8. Jeszcze dwa lata temu bym był zachwycony tym kolorkiem. Teraz wolę inne klimaty.
 9. Super recenzja. Przyjemnie się czytało. Pióro to nigdy mi się nie podobało i upewniłeś mnie w tym przekonaniu. Pozdrowionka i Wesołych Świąt.
 10. W moich piórach F Pelikana to F Parkera. F Watermana pisze cieniej.
×
×
 • Utwórz nowe...