Skocz do zawartości

Inteligentne etui na pióro marki Cross z kolekcji 21st Century


Kalixt

Polecane posty

Pamiętaj, że to nadal MY jesteśmy najinteligentniejszą i najdoskonalszą maszyną stąpającą po naszej pięknej, niebieskiej planecie i nawet tak zaawansowane technicznie etui nie jest w stanie nas w jakikolwiek sposób zastąpić! ;)

 

Przynajmniej na razie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega inteligencja?

 

Inteligencja polega na tym, że temu etui nie jest całkiem obojętne, czy jego właściciel je gdzieś zapodzieje i później będzie je szukać godzinami. Ono wyśle mu sygnał, zatroszczy się i pozwoli się znaleźć, jeśli taka tylko będzie wola właściciela etui. Kluczem do jego inteligencji jest wrodzona, a właściwie wszczepiona empatia w postaci chipa Bluetooth. W dzisiejszych czasach najgorsza jest obojętność rzeczy martwych, a to etui jest tego idealnym zaprzeczeniem.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyprodukują takie "inteligentne" okulary, to biorę od razu :D

Czasem, szukając moich cholernych okularów w zakamarkach domu domyślam się, czemu Owsiak nosi czerwone oprawki. Zdecydowanie łatwiej je znaleźć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań nosić okulary i problem z głowy... Ja mam wadę ale okularów nie zakładam i jakoś widzę. Jak kiedyś okulary nosiłem to oczywiście świat widziałem super ostry ale jak je zdjąłem to bardzo kiepsko widziałem. Przestałem całkiem nosić i teraz widzę wystarczająco. Więcej mi nie potrzeba ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań nosić okulary i problem z głowy... Ja mam wadę ale okularów nie zakładam i jakoś widzę. Jak kiedyś okulary nosiłem to oczywiście świat widziałem super ostry ale jak je zdjąłem to bardzo kiepsko widziałem. Przestałem całkiem nosić i teraz widzę wystarczająco. Więcej mi nie potrzeba ;).

 

Dwadzieścia lat temu ten numer przechodził. Teraz niestety już nie :bezradny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaintrygował mnie zwrot "skóra torero". znaczy co? ściągają skórę z tych biedaczków, którym się nie udało i przegrali "walkę" z bykiem?

 

mogliby jeszcze zrobić taki myk, że piórnik sprawdza markę pióra, które do niego włożono i jeśli coś by się nie zgadzało, wówczas automatycznie wysyłałby pozew sądowy. paragraf by się znalazł.

 

 

Jak wyprodukują takie "inteligentne" okulary, to biorę od razu :D

Czasem, szukając moich cholernych okularów w zakamarkach domu domyślam się, czemu Owsiak nosi czerwone oprawki. Zdecydowanie łatwiej je znaleźć ;)

 

tu nie trzeba żadnej szpieguli. wystarczy nie zdejmować okularów z nosa, vide pan Hilary.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaintrygował mnie zwrot "skóra torero". znaczy co? ściągają skórę z tych biedaczków, którym się nie udało i przegrali "walkę" z bykiem?

 

Nie i jeszcze raz nie! Domyślam się, że ochoczo zakupiłbyś takie etui na pióra wyprawione ze skóry po biednym torreadorze, który poległ na stadionie chwały, ale to nie to...chodzi o skórę wyprodukowaną przez słynną firmę z Indii, która produkuje dla firmy Cross wszystkie ich skórzane wyroby. Ciekawostką jest również to, że ta firma produkuje większość skórzanych rzeczy dla największych włoskich projektantów, takich jak np. Prada czy Versace. Myślisz sobie, że masz torebkę Prady (choć o to Cię nie podejrzewam), a ona została zrobiona tutaj:

 

Packing-Department-001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz, ale ze mnie ignorant. na swoje wytłumaczenie napiszę tylko, że nie używam torebek, ani męskich, ani od Prady, a jedynie od parady używam brytyjskiego chlebaka na maskę przeciwgazową. chlebak w maskowaniu DPM systemu Soldier 2005, co ważne nie przepuszcza promieniowania podczerwonego. nie wiem po co, ale tak jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...