Skocz do zawartości

Serwis Faber-Castell - "recenzja"


malwes

Polecane posty

Drodzy,

Recenzja kolejnego serwisu, z jakim miałam przyjemność. Tym razem mój prezent Gwiazdkowy, Faber-Castell Ambition Pearwood, F - też pisał za grubo, dodatkowo strasznie mokro,

Wiec tym razem też napisałam do sprzedawcy i on też zadeklarował, że może pośredniczyć ale uznałam, że samodzielnie to będzie mi szybciej. Zadzwoniłam tutaj i:

Primo Polska S.A.

ul. Studencka 31 lok. 2

02-735 Warszawa

tel.: + 48 22 852 45 10

fax.: + 48 22 847 65 41

e-mail: info@primo-polska.pl

Dowiedziałam się, że mogę piórko przysłać z kopią dowodu zakupu (FC nie wystawia kart gwarancyjnych) i także poprosili o opis na kartce danego problemu, najlepiej własnie tym piórem, jak mam porównania z innymi piórami to też dopisać trochę treści innymi aby mogli się odnieść.

Tu fajnie jeśli chodzi o koszty wysyłki, bo nie musiałam nic nigdzie nadawać, nawet na ich koszt. Przysłali kuriera sami

:) w uzgodnionej ze mną godzinie człowiek piórko odebrał, pokwitowanie odbioru zostawił. Trochę długo to trwało w porównaniu do Watermana, bo miesiąc i 3 dni. Okazało się, że zgodzili się ze mną, że zbyt bardzo lejąca jest ta stalówka i odesłali do Niemiec, do FC z prośbą o wymianę. Wymienili i faktycznie ta obecna jest niej mokra (suchą bym jej nie nazwała) i ciut cieniej pisze ale to nie jes wg mnie wymarzone F. Jak dla mnie to solidna M-ka jest. No ale nie wymienią na węższą, skoro standardowo takie mają, chyba się muszę pogdzić z tym, że w FC Fka nie jest taka cienka jak w innych markach. Ogólnie pisze fajnie i będę go miała w pracy do podpisywania umów itp, bo do notatek maczkiem na prezentacji, zwłaszcza wydrukowanej na papierze ekologicznym, to to się nie nadaje.

Ale dla serwisu piątka. Byłaby z plusem gdyby dali znać po otrzymaniu pióra, że wysyłają do Niemiec.

Pozdrawiam

Malwes

Edytowano przez malwes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja nie miałam tyle szczęścia z moim FC Ambition, jeśli chodzi o wysyłkę na ich koszt. Pani (nie zajmująca się bezpośrednio piórami) poprosiła o przesłanie pióra z opisem problemu (stalówka F pisząca jak cieniutka igła, przerywająca, bardzo sucha nawet po wlaniu niezbyt gęstego atramentu), a ktoś od nich rozpatrzy reklamację. Mam nadzieję, że chociaż odeślą na swój koszt ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

No nie......

Dziś zupełnie przypadkiem trafiłam na ten link a w nim..."moje" ambition pearwood ze stalówką EF.... :angry:

A serwis powiedział mi, że nie ma takich do tego modelu....wrrrrr....myślicie, że po roku warto się znów odezwać i podesłać ten link?

http://www.fountainpennetwork.com/forum/index.php?/topic/225492-faber-castell-ambition-pearwood-ef/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj modeli, dla których robią stalówkę EF. Obejrzyj je w sklepie/sieci - może się okazać, że stalówka jest identyczna, ale wetknięta w inną obsadkę. Może się nawet zdarzyć, że będzie tańsza. Zamów, podmień, i gotowe. :P

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...