Skocz do zawartości

Dobry wieczór!


Mellion

Polecane posty

Dobry wieczór, obserwowałem to forum od jakiegoś czasu i postanowiłem się zarejestrować, choć zapewne nadal będę głownie czytelnikiem. Nie pamiętam dokładnie kiedy pierwszy raz pisałem piórem, ale pamiętam, że jakoś w okolicach gimnazjalno-licealnych wybrałem sobie jako prezent urodzinowy pióro, był to metalowy Parker Vector (nazwę poznałem dopiero niedawno), którego mam do dziś (chyba za bardzo go męczyłem przez te lata, bo pisze grubą linią, mimo że to stalówka F). Potem przez długi czas niewiele się w sprawie piór w moim życiu działo, poza tym, że kupiłem kiedyś pod wpływem impulsu w hipermarkecie tanie pióro BIC. Nieco ponad rok temu doszedłem do wniosku, że pora zainwestować w nieco lepszy instrument do pisania niż ów stary Vector i skrobiący po papierze BIC i tak pojawił się w moim domu Pelikan M200 w wersji czarnej. A ostatnio postanowiłem zakupić nieco tańsze pióro do noszenia na co dzień w torbie i wybrałem Lamy AL Star Copper Orange. To chyba tyle, jeśli chodzi o przywitanie się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostrzegam, że częste przebywanie na forum może wiązać się pogłębieniem fascynacji piórami (podczas rejestracji powinno być zamieszczone jakieś ostrzeżenie...) i/lub atramentami (chociaż z atramentami to tylko kwestia czasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...