Jump to content

Lamy Ink T52 Neon Lime


Recommended Posts

"Wraz z piórem Safari Neon Lime zakupiłem atrament o tej samej nazwie. Wydał mi się na tyle nietypowym inkaustem, że postanowiłem przyjrzeć się mu z bliska. Czy było warto?

Z pewnością już na wstępie pocieszającą informacją jest fakt, że atrament ten nie należy do specjalnie kosztownych. Za buteleczkę o objętości 50ml zapłacimy bowiem jedynie 29zł. Cenę więc można uznać za jak najbardziej korzystną. W dodatku podobnie jak pióro, jest on edycją specjalną, co oznacza, że będzie on produkowany jedynie przez jakiś czas.

Atrament zapakowany jest w kartonowe pudełeczko o sześciennym kształcie (z niewielkim odstępstwem na rzecz wysokości mniejszej o 2mm w stosunku do szerokości i długości). Jakość zastosowanego materiału robi dobre wrażenie. Na przeciwległych bocznych ściankach, na wieczku oraz na fragmencie ścianki frontowej naniesiono próbkę koloru. Trzeba przyznać, że jest ona całkiem adekwatna do tego co otrzymamy podczas używania zakupionego atramentu."

Czytaj całość

 

Kilka wybranych zdjęć:

 

lamy_ink_neonlime_sm-1.jpg

 

lamy_ink_neonlime_sm-4.jpg

 

lamy_ink_neonlime_sm-6.jpg

 

lamy_ink_neonlime_sm-16.jpg

 

lamy_ink_neonlime_sm-17.jpg

 

lamy_ink_neonlime_sm-18.jpg

 

lamy_ink_neonlime_sm-19.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fantastyczne zdjęcia. Powinni na tym inkauście dodawać ostzreżenie, ze od samego patrzenia można paść ofiarą choroby popromiennej :)

Taaaak - jak wyjąłem z opakowania (a później jeszcze zatankowałem pióro) to serio się zastanawiałem czy ciecz o tak radioaktywnym kolorze w ogóle nadaje się do pisania :D

Link to comment
Share on other sites

Wodoodporny jest? Chociaż troszkę?

Tego nie sprawdzałem, bo ostatnio doszedłem do wniosku że w sumie nikt nie polewa notesu wiadrem wody, ale jeżeli komuś taka informacja się przyda to postaram się sprawdzić (ale dam info dopiero albo w sobotę albo w poniedziałek bo szykuje mi się maraton weekendowo-pracująco-samochodowy :/)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...