Skocz do zawartości

Witam i jedna, jedyna prośba


R0bby

Polecane posty

Cześć,

 

Wiem, na forach nie lubi się takich co wpadają i nic od siebie nie dają. Jestem właśnie jednym z takich, bo o piórach nie mam zielonego pojęcia.

Przypadkowo poniewiera mi się od lat w szufladzie pióro takie jak na fotkach.

Przymierzam się do sprzedaży tego pióra, a niechciałbym komuś i sobie sprawić problemu.

Prosiłbym o kilka słów czy zamieszczone na zdjęciach pióro nie jest falsyfikatem.

 

Opis pióra:

Na klipsie napis YARD-O-LED, a przy nitach numer 8375 albo 837S.
Na skówce na polu przy krawędzi wybite: YOL 925. Po drugiej stronie pióra, miejsce na grawerkę - puste. Przy krawędzi znaki YOL, 925, delta(trójkąt), coś jakby I a zaraz za tym delta, znak wagi 925 znak wagi.
Na ringu przy stalówce napisy: STERLING 925
Stalówka dwu-barwna, z napisami od korpusu: 18ct. - 750
Grubość stalówki B.

 

http://r0bby.cba.pl/pen.htm

Z góry dziękuje i pozdrawiam drapaków :)

 

 

Pozdrawiam,

Robert

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i warto, ale jakoś go nie lubię ;)

Ten chamski, bezkomprosiwy  rozmiar stalówki B, może pasujący do ręki Prezesa podpisującego jedyną słuszną decyzję, ale kompletnie nie użyteczny w zwykłym życiu.

Kompletnie nie przystająca do tego grubośc samego pióra. Z daleka jest śliczne, z bliska obrzydliwe.

Po za tym, mam już inne, drogie, równie, bezsensowne w dzisiejszym świecie hobby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...